Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 14 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Аналіз регуляторного впливу

до проекту рішення Солочинської   сільської ради   «Про   обмеження в»їзду вантажних автомобілів та механічних транспортних засобів у межах села Солочин»

            Цей аналіз розроблений на виконання та з дотриманням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Методики проведення аналізу впливу та   відстеження результативності регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308 з метою обгрунтування необхідності введення в дію заходів щодо впорядкування руху вантажного автотранспорту   на території с.Солочині, аналіз впливу та обгрунтування відповідності проекту рішення принципам державної регуляторної політики, отримання зауважень та пропозицій від зацікавлених осіб.

1. Аналіз проблеми, яку передбачається розв’язати шляхом державного регулювання.
Забезпечення безпеки та поліпшення організації дорожнього руху, утримання в належному стані доріг комунальної власності, поліпшення екологічної ситуації   території села Солочин.
2. Визначення цілей державного регулювання.
Проект є нормативно-правовим актом, який спрямований на вдосконалення правового регулювання господарських відносин між сільською радою та суб`єктами господарювання у сфері руху вантажного автотранспорту в с.Солочин.
3. Альтернативні способи досягнення зазначених вище цілей
Вирішення проблеми, зазначеної в пункті 1 цього Аналізу є можливим лише шляхом прийняття рішення сільської ради   «Про   обмеження в»їзду вантажних автомобілів та механічних транспортних засобів у межах села Солочин».
Інші альтернативні способи (механізми) досягнення зазначених вище цілей не передбачені чинним законодавством.
4. Опис механізму та заходів, які забезпечать розв`язання визначеної проблеми шляхом прийняття запропонованого регуляторного акта.
З метою вирішення проблеми, яку передбачається розв»язати шляхом   державного регулювання проектом рішення Солочинської   сільської ради   «Про   обмеження в»їзду вантажних автомобілів та механічних транспортних засобів у межах села Солочин» забороняється в»їзд вантажних автомобілів і составів транспортних засобів з дозволеною максимальною масою понад 2 т.в тому числі вантажних автомобілів , які   перевозять ліс (крім   автомобілів аварійних і оперативних служб за викликом)( надалі- вантажні автомобілі та механічні транспортні засоби) без відповідних (перепусток) на території села Солочин, яка обмежена наступними вулицями: Центральна, Буковина, Хутір.
Дозволяться   рух транзитних великогабаритних   транспортних засобів тільки по об»їздній польовій дорозі без права заїзду на вище перелічені вулиці. Як виключення, для в»їзду   вантажних автомобілів та механічних транспортних засобів на заборонену територію їх власники або підприємства, установи і організації, які ці транспортні засоби обслуговують, повинні   одержати відповідні дозволи   перепустки, подавши клопотання в Солочинську сільську раду не пізніше   трьох діб до прибуття вантажних автомобілів та механічних засобів до місця призначення
Отже, вирішення проблем, заначених в пункті 1 цього Аналізу, повинно здійснюватись шляхом   прийняття рішення   сільської ради   «Про   обмеження в»їзду вантажних автомобілів та механічних транспортних засобів у межах села Солочин» та з дотриманням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
5. Обгрунтування можливостей досягнення встановлених цілей у разі прийняття запропонованого регуляторного акту.
Можливість досягнення цілей, передбачених пунктом 2 цього Аналізу у разі прийняття рішення   сільської ради   «Про   обмеження в»їзду вантажних автомобілів та механічних транспортних засобів у межах села Солочин», що аналізується, є цілком обгрунтованим у зв`язку з тим, що метою створення проекту зазначеного рішення є цілеспрямоване вирішення проблеми впорядкування руху вантажного автотранспорту в селі Солочин.
Прийняття рішення   сільської ради   «Про   обмеження в»їзду вантажних автомобілів та механічних транспортних засобів у межах села Солочин», що аналізується, зобов`язує суб`єктів господарювання виконувати встановлені ним вимоги.
6. Визначення очікуваних результатів прийняття запропонованого регуляторного акту.
За результатами впровадження зазначеного рішення   сільської ради   «Про   обмеження в»їзду вантажних автомобілів та механічних транспортних засобів у межах села Солочин»
має бути досягнуто цілей, передбачених у пункті 2 цього Аналізу.
7. Обгрунтування строку дії рішення.
Рішення   сільської ради   «Про   обмеження в»їзду вантажних автомобілів та механічних транспортних засобів у межах села Солочин» є регуляторним нормативно-правовим актом, який діє на невизначене коло осіб, є загальнообов`язковим до застосування на території   вулиць Центральна, Буковина, Хутір с.Солочин, є необмеженим в часі.
8. Визначення показників результативності розпорядження .
Прогнозні показники результативності дії рішення   сільської ради   «Про   обмеження в»їзду вантажних автомобілів та механічних транспортних засобів у межах села Солочин»:
1) зменшення кількості ДТП на дорогах села за участю вантажівок;
2) зниження рівня зношення асфальтного покриття доріг села;
3) зниження кількості автомобільних заторів на вулицях с.Солочин
9. Визначення заходів відстеження результативності розпорядження.
Заходи, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності регуляторного акту:
- зменшення кількості ДТП на дорогах міста за участю вантажівок;
- зниження рівня зношення асфальтного покриття доріг села;
- зниження кількості автомобільних заторів.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com