Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 13 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Духовність – запорука успішного навчання

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. До них належить й великий український поет Т. Г. Шевченко, який увесь свій могутній талант присвятив служінню народові. Уже стало традицією щовесни вшановувати пам’ять невмирущого Кобзаря. Так, з святкової лінійки, приуроченої 150-ій річниці від дня смерті поета „Ми тебе не забули, Тарасе!”, розпочався тиждень проведення виховних заходів суспільно-гуманітарного циклу   в ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.
Глядачам було запропоновано пройти разом з учасниками життєвими шляхами Тараса. Ведучими лінійки були одинадцятикласники Олександра Штецо та Євген Русин. Артистично і професійно зіграли самого Тараса учень 6 „б” Євген Гартавер, ролі матері – одинадцятикласниця Мар’яна Туряниця, Оксани – восьмикласниця Аделіна Богдан, Козака – восьмикласник Ростислав Чернишов. Поміж тим з віршами про поета виступили учні 5 „а” класу В. Поцко, Е. Лемешко, В. Зеленько, Є. Русин, Б. Дурунда та інші. Прозвучали й пісні Т. Шевченка „Зоре моя, вечірняя”, „По діброві вітер віє”, „Думи мої, думи мої” у виконанні шкільного ансамблю „Едельвейс” під керівництвом
К.В.Макари.Директоршколи О. І. Лемак щиро подякувала вчителям В. В. Білей та Є. В. Лізанець, а також учням за прекрасно проведений захід.
Продовженням даної тематики був конкурс на кращого читця поезії Шевченка, який провела вчителька української мови та літератури Т. І. Дичка і була присутня методист районного відділу освіти О. Г. Пилипанинець.
Семінар „Оксамитові революції” в країнах Східної Європи” організувала вчитель історії та правознавства О. М. Русин. Учні щиро перейнялися проблемами переходу держав від тоталітарного режиму до демократії та ринкової економіки.
Завершальним акордом тижня стало літературне свято „Чарівний світ казки”, підготовлене вчителем світової літератури В. О. Попович, яке відвідала методист районного відділу освіти Л. В. Андрела. Разом з героями всі присутні поринули в дивовижний, захоплюючий світ казок. Чудові костюми, акторські здібності учнів, їх талановита гра створили враження реального відчуття себе в казковій країні. Прекрасним доповненням до цього був музичний супровід. Незабутніми залишаться спогади про Маль-віну   і Буратіно(уч.5„а”класу Б. Дурунда та В. Зеленько), який був не згідний з тим, що Мальвіна не залишила йому ніякої демократії; Кота у чоботях (уч. 5 класу Д. Улман), який харчується „Віскасом” і „Педі Грінаун”; Алі-бабу (В. Турок) з танцівницями
(М. Глинська і М. Барбанюк); Пеппі Довгупанчоху (В. Багрійчук), яка запросила всіх в „аргентинську” школу, де вічні канікули, а діти лише їдять цукерки; сучасну Червону Шапочку (Л. Прокоп) з газовим балончиком; Барона Мюнхаузена (Ю. Лесьо), Карлсона (О. Козак),Попелюшку (Ю. Лях), Розбійників та багато інших персонажів.
Головним підсумком свята стало розуміння учнями необхідності бути добрими й милосердними, сміливими й відчайдушними, а головне – вірити у велику силу добра, яке завжди перемагає.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com