Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 14 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

У Свалявському тезнічному коледжі відсвяткували День Птаха

Про те, що 1 квітня святкують День Сміху я знала давно, а от про те, що ця дата календарно співпадає із Днем Птаха мені розповіли студенти Свалявського технічного коледжу КНУХТ під час відвідин виставки малюнків, що проходила у стінах їхнього навчального закладу.
– Ідея проведення такого прийшла до мене після того, як я побувала на виставці малюнків у одній із загальноосвітніх шкіл сусідньої області. Це одразу мене надихнуло – розповідає „Вістям Свалявщини” заступник директора СТК НУХТ з виховної роботи Віра Переста. В нашому навчальному закладі проводяться заняття з біології і я подумала, що студентам буде цікавіше вивчати біологію птахів за наочними малюнками. Крім того, виставка – ще один спосіб урізноманітнити студентське дозвілля, прищепити їм любов до природи, тому після приїзду я негайно взялася втілювати її у життя. Така виставка проводиться уже всьоме і відтоді стала доброю традицією.
Свідченням любові до пташиного світу стали надзвичайно красиві малюнки і захоплені розповіді хлопців про творчий процес, адже птахів вони бачили наочно і вже потім домальовували їх у своїй уяві старанно переносячи на папір. Вони сподіваються, що їхні малюнки зможуть надихнути інших на створення подібних шедеврів і залюбки візьмуть участь у виставці наступного року.      
   
Наталія МАЛЕТИЧ.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com