Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 20 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Про внесення змін до Закону України „Про державну допомогу сім»ям з дітьми” щодо виплати допомоги при народженні дитини
З метою покращення соціального захисту сімей 17 березня 2011 року Верховною Радою України схвалено Закон України „Про внесення зміни до Закону України „Про державну допомогу сім»ям з дітьми” щодо збільшення розміру допомоги при народженні дитини.
Внесеними змінами збільшено величину кратності, що застосовується при визначенні розміру допомоги при народженні дитини.
Отже, з 9 квітня допомога при народженні дитини надається у сумі кратній 30 розмірам прожиткового мінімуму – на першу дитину, кратній 60 розмірам прожиткового мінімуму – на другу дитину, і кратній 120 розмірам прожиткового мінімуму – на третю і кожну наступну дитину.
З 1 квітня прожитковий мінімум для дітей віком до 6 років установлено у розмірі 832 грн.
Розмір допомоги при народженні дитини з 09.04.2011 становить:
– на першу дитину – 24960 грн.;
– на другу дитину – 49920 грн.;
– на третю і наступну дитини – 99840 грн.
Виплата допомоги здійснюється одноразово у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму при народженні дитини – 8320 грн.
Решта суми виплачується рівними частинами:
– на першу дитину протягом наступних 24 місяців по 693,33 грн. щомісяця;
– на другу дитину протягом 48 місяців по 866,67 грн. щомісяця;
– на третю і кожну наступну дитину протягом 72 місяців по 1271,11 грн.
Для призначення допомоги при народженні дитини одним з батьків дитини (опікуном) до органу праці та соціального захисту населення необхідно подати: – паспорт або інші документи, що посвідчують особу;
– заява, що складається за формою, встановленою Міністерством праці та соціальної політики України;
– копія свідоцтва про народження дитини;
– витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження дитини для виплати допомоги у зв»язку з народженням дитини, виданий відділом реєстрації актів цивільного стану, або довідка для призначення   допомоги при народженні дитини, видана виконавчим органом сільської,   селищної,   міської (крім міст обласного значення) рад.
Особи, що звертаються за призначенням допомоги при народженні другої дитини або наступних дітей, подають довідку про склад сім»ї та копію свідоцтва про народження кожної дитини, яка враховується при визначенні розміру допомоги.
Опікуни подають копію рішення про встановлення опіки.
Допомога при народженні дитини призначається за умови, що звернення за її призначенням надійшло не пізніше, ніж через 12 календарних місяців після народження дитини.
З 1 січня 2011 року допомога при народженні дитини нараховувалася, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років, установленому на день народження дитини. Тобто допомога при народженні дитини, яка народилась після 31 грудня 2010 року надавалась у розмірах: на першу дитину – у сумі, кратній 22 розмірам прожиткового мінімуму, на другу – 45 розмірів прожиткового мінімуму, на третю і кожну наступну – 90 розмірів прожиткового мінімуму.

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com