Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Понеділок, 16 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Виховна година у 6”а” класі

Кожен знає, що вибір професії – найвідповідальніший крок у житті людини, бо від неї залежить її майбутнє. Отож Орона Оскарівна Дідович серйозно поставилась до своєї професії і вирішила стати вчителем фізики. Крім того, постійний класний керівник. Працює в улюбленій ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1. Її щастя – небайдужі погляди учнів, палаючі очі, усміхнені обличчя і глибокі знання. То найвища радість, найщедріша подяка за нелегку працю. Люблять і поважають свою учительку учні, батьки. Бо, крім цікавих і неповторних уроків, вона щотижня проводить виховні години на різну тематику.
І ось учителі, дирекція школи на виховній годині, мета якої ознайомити дітей із фруктами та овочевими рослинами, історією їх вирощування. Набути знань і навичок, необхідних для щоденного життя, майбутньої трудової діяльності, розвивати інтерес до читання книг, перегляду телепередач про фрукти і овочі, лікарські рослини; виховати працелюбність, любов і шану до рідної землі та її трудівників.
Свято проведено у формі ранку-гри під назвою „Фрукти, лікарські рослини й овочі для нас – вірні друзі повсякчас!”. План виховної години: що ми знаємо про фрукти та овочі, зелена аптека, фрукти, овочі і сміх – ділимо порівну на всіх, вікторина „Краса рідної землі”, рецепти наших мам і бабусь. Вразила присутніх активність учнів, а також їх знання з відповідної тематики. Та найцікавіше було, коли учні у відповідних костюмах розповідали про овочі і фрукти. Неперевершеними були Е. Йовбак (картопля), І. Коневич (кукурудза), Є. Мадяр (буряк), Р. Беца (горох), А. Фізер (капуста), Русин (кріп), В. Цімболинець (лимон), М. Микульця (яблуко), Н. Попович (калина), Ю. Гештень (шипшина), В. Тенкач (огірок), М. Попович (петрушка), В. Куцина (соняшник), Н. Кравчук (цибуля), Д. Шецко (часник). Дівчата розповідали про рецепти страв із овочів, фруктів, а також лікарських рослин. Згадали про рослини-барометри.
Виступаючі вчителі, дирекція школи дали високу оцінку за проведену виховну годину. Свято вдалося на славу.
Орона Оскарівна – учитель від Бога. Високоінтелігентна, мудра, коректна, щира, добра, справедлива, розважлива людина. Основне – вміння виховувати й вчити. Тому її люблять, на неї рівняються, нею захоплюються. Всі погоджуються, що це – талант, дарований Богом. Крім того, вона прекрасна дружина, мати, бабуся.

Аліца ЯНЦО

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com