Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Неділя, 15 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Граймося з дітьми

Гра, як головна умова духовного розвитку дітей та основний стимул до творчості потребує від педагогів привабливих умов пропонування їх дітям, урахування особливостей їхнього віку.
Видатний педагог Софія Русова, збираючи ігри пропонувала обирати такі, які є важливим чинником забезпечення розвивальної функції і могли б „захопити розум і душу української дитини”.
Саме так кожного дня, під час різних режимних моментів педагоги обласного Будинку дитини в ігровій формі або з використанням ігрових елементів дитячого музичного фольклору, на основі добровільності, без напруження, зважаючи на індивідуальність кожної дитини, поповнюється новими враженнями емоційна сфера малюків, розширюється певне коло їхніх уявлень про навколишній світ, нагромаджується життєвий досвід. У малят збільшується словниковий запас, концентрується увага, розвивається мовлення, музичний слух, емоційність, пам’ять. Під час ігор у них з’являється бажання проявити себе у виконавській діяльності.
Граючись з вихованцями їхніми улюбленими іграшками, різноманітними іграми ми закладаємо основи ціннісної орієнтації людини. Найкраще це робити у грі, улюбленому виді діяльності малят. „Гра дітей – це і є їх робота. Діти вчаться на всьому, що вони роблять” –   казала Каролін Хупер.
Спостерігаючи за дитиною, коли вона грається, ми знаходимо ключ до розуміння її душі.

Клара КУШТАН,
старший вихователь обласного Будинку дитини.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com