Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 11 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Малиновий передзвін останнього шкільного дзвоника

В усіх школах району пролунав останній дзвоник. На урочисту лінійку з цієї нагоди в один з найновіших і найгарніших навчальних закладів району – Неліпинську ЗОШ І–ІІІ ступенів прийшли разом з учнями та вчителями й батьки вихованців, представники районної та сільської влади, друзі школярів, односельці. В унісон природі на подвір’ї школи майорів квітковий розмай, звучали музика, пісні, поетичні слова. Краса та піднесення створювали всім святковий настрій. Тож і урочиста лінійка, яка розвивалася за чудовим сценарієм, стала нагодою для багатьох висловити свої думки й почуття.
„Слово мали” учні – задушевно, тепло, романтично й образно вклонялися рідній школі, вчителям, батькам та представникам влади за щасливе дитинство, відкриття світу прекрасного, за науку, знання і створення для навчання гарних умов.
Педагоги також підсумовували доробки. Зокрема, директор школи Надія Василівна Легеза з гордістю говорила про учнівські досягнення в навчанні, праці, творчості, улюблених заняттях і, зачитавши наказ про нагородження, назвала прізвища тих, кому вручали похвальні грамоти. (Серед них, до речі, були й переможці першого етапу (районний рівень) Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей-2011” Аліна Мигович та Олександра Фалес). Всіх, хто успішно закінчив навчальний рік, переведено в наступні класи. Тож шкільний дзвоник, останній у цьому навчальному році, став для них сигналом початку цікавої пори навчальної практики та змістовного й дорогоцінного для здоров’я відпочинку.
Але зовсім по-іншому сприймали малиновий передзвін 22 учні випускного класу. Для них він був останнім у шкільному житті, тому й вміщав хвилюючі нотки прощання з щасливим минулим.
Урочистість підсилювали чарівні дійства –   пов’язування стрічок „Випускник-2011”, споглядання „Дерева знань”, де поруч з грамотами та подяками учням за участь в конкурсах, предметних олімпіадах та громадському житті яскравіли найцінніші 22 достиглі плоди, що символізували випускників, а також вручення квітів тим, хто назавжди покидає школу і всім педагогам.
Відтак звучали чарівні слова – випускники завдячували вчителям, батькам і всім іншим за навчання та виховання, в свою чергу присутні вітали юних із закінченням школи, бажаючи щасливої дороги в самостійному житті. Особливо підбадьорливими були поетичні рядки першокласників, теплими і щирими – спогади та настанови першої вчительки випускників Людмили Василівни Сухан, їх класного керівника Ельвіри Василівни Легези, батька Мирослава Івановича Мішковського, а згодом – і представників влади. Водночас із мудрими настановами, щедрими побажаннями, виступаючі згадували і те прекрасне та корисне, що сприяло дітям в успішному навчанні й вихованні. Зокрема, начальник відділу освіти райдержадміністрації Василь Павлович Русин, мовивши про створені неліпинським учням прекрасні умови для навчання – зведення нової школи, в якій уже мали нагоду навчатись і нинішні випускники, добрим словом згадав ініціаторів будівництва, виконавців споруджувальних робіт і тих, хто виділяв на це чималі кошти.
Принагідно зауважив також, що, поки що недобудовані при школі їдальня та спортзал, цьогоріч будуть здані в експлуатацію. Адже це питання – на особистому контролі прем’єр-міністра України Миколи Азарова та голови обласної державної адміністрації Олександра Ледиди. Опікується цим навчальним закладом і районна організація Партії регіонів.
Потім В. П. Русин висловив впевненість, що нинішні випускники, як згодом і їхні наступники, у самостійному житті робитимуть багато корисних справ для свого народу. Адже добро завжди породжує добро.

Ганна ГЕШТЕНЬ.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com