Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 14 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Зачаровані Срібною землею...

Нещодавно Полянська дитяча школа мистецтв приймала у себе гостей зі Львова – вокально-хоровий колектив „Жайвір” центру творчості дітей та юнацтва Галичини. У п’ятницю в актовому залі Полянської ЗОШ відбувся концерт, який вражав слухачів різножанровою музикою, багатим репертуаром. Радували око гарні національні костюми. Затамувавши подих, усі слухали пісню з репертуару Робертіно Лоретті „Ямайка” у виконанні одного з солістів колективу, насолоджувались ліричними мелодіями народних та сучасних пісень.
Ввечері гості із задоволенням прогулялися околицями Сваляви та Поляни, побували в санаторіях „Сонячне Закарпаття”, „Поляна”, „Квітка полонини”, „Сузір’я”, милувалися краєвидами Закарпаття, смакували воду з наших мінеральних джерел.
У суботу львів’яни завітали в санаторій „Карпати”, відвідали Мукачівський замок „Паланок”, зацікавлено слухали розповідь екскурсовода в Чинадіївському замку.
А в неділю „Жайвір” разом з музичними колективами шкіл естетичного виховання Свалявського району взяли участь в обласному фольклорному фестивалі, який проходив в Ужгороді, в краєзнавчому музеї. Захід вдався на славу. Музичні колективи розмістилися біля хатинок, що відтворювали традиції і побут районів, з яких прибули фольклорні ансамблі. В рамках фестивалю була розгорнута виставка робіт викладачів образотворчого мистецтва Віталія Дороша (Полянська ДШМ), Івана Січака (Керецьківська ДШМ) та їх учнів. Атмосфера панувала радісна й доброзичлива. Сприяла цьому і чудова сонячна погода, і яскраві народні костюми, і святковий настрій учасників та гостей фестивалю, які навіть виявили бажання сфотографуватися з учнями в народному вбранні біля старовинних хатинок.
Учні всіх трьох шкіл мистецтв району достойно виступили на фестивалі, чим заслужили подяку управління культури ОДА.
На фестивалі виступили й учасники вокально-хорового колективу „Жайвір”.
Втомлені, але щасливі діти поверталися додому. Львів’яни виявили бажання відвідати також Ужгородський замок, помилуватися водопадом „Шипот”. Незабутні враження залишилися в них і від краєвидів Закарпаття та привітності наших краян. На згадку про самобутність закарпатців кожен з гостей повіз додому маленький сувенір. А дорослі придбали закарпатські вина, які славляться далеко за межами області.
Дякуючи за гостинність, колектив „Жайвір”, в свою чергу, запросив учнів нашої школи відвідати Львів. Думаю, що ми обов’язково скористаємося ним і відвідаємо це чудове старовинне місто.

Світлана КОРОБОВА,
директор Полянської ДШМ.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com