Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 11 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Приємна несподіванка від Івана Івановича Немеша

– Скажи, вчителю, чи буде ще такий ранок? – запитав учень.
– Ні, – відповів вчитель, – більше не буде, два рази в одну річку не ввійдеш. Всі мої рідні випускники це розуміли достеменно, і тому щеміло серце, бо закінчилося дитинство. Те безтурботне, веселе і галасливе, коли безпосередність зливається із надуманою серйозністю, і називається це одним словом – „дитина”. „Ось і все, – кажу я своїм дітям, – ваша мрія стати дорослими здійснилась”. А вони посміхаються крізь сльози: „А ми хотіли б далі бути дітьми”.
Та нарешті ми всі під грайливу мелодію виходимо на фінішну пряму у стінах рідної школи – урочисту лінійку із відвертою назвою „Останній дзвоник”. Схвильовані випускники вишикувалися, розуміючи, що завтра – доросле життя, але ще не до кінця сприймають цю подію.
А ось вітання лунають із вуст директора Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Петра Івановича Лізанця. Привітав випускників Плосківський сільський голова Василь Васильович Мориляк. Ніхто і бровою не повів, коли В.В Мориляк. зі щедрої руки почав вітати наших школярів-спортсменів грошовими нагородами. Ще б пак, вже звикли, – жодне свято в школі не обходиться без нашого доброго спонсора. А потім, як водиться на святі останнього дзвоника, вітання випускники приймали від першої вчительки, батьків та нас, класних керівників.
Між цим дійством непомітно (так, між іншим) заїжджає на подвір’я школи автомобіль, і нас радує своєю присутністю депутат обласної ради, головний лікар санаторію „Сонячне Закарпаття” Іван Іванович Немеш. Такому дорогому гостю гріх не надати слово. Але яке це було слово! Усі наші 33 випускники отримують конверти зі стогривневими купюрами як знак підтримки самого І.І.   Немеша та в його особі – Партії регіонів. Надзвичайно приємна несподіванка! Випускники були справді дуже раді. І. І. Немеш висловив думку, що ці молоді і гарні люди в майбутньому будуть сприяти розвитку рекреаційної галузі на Свалявщині своїм розумовим потенціалом. А й справді, які наші діти розумні і талановиті!
А ось і останній дзвоник. Він лунає, і його передзвін ще довго залишиться в пам’яті моїх дітей, тепер уже дорослих дівчат і хлопців, як пам’ять про дитинство. Бо тільки дитині отак просто можуть вручити гроші, бо вона – ще дитина. А завтра ти повинен їх заробити сам. Бо таке життя.
І тепер, коли вже відгомоніло свято, мене тривожить думка: чи ті слова, емоції й вчинки мої хоч зрідка допоможуть їм розібратись у складнощах дорослого життя? Моя наука була проста: любіть життя і людей. Маю велику надію: мої випускники цього не забудуть.
Лариса ЛІЗАНЕЦЬ,
класний керівник 11”б” класу.

Випускники та їхні батьки щиро вдячні І.І. Немешу, головному лікарю санаторію „Сонячне Закарпаття”, за грошову підтримку.
Учні дякують В.В. Мориляку, Плосківському сільському голові, за грошові нагороди кращим спортсменам школи.
Випускники цього не забудуть.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com