Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 14 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Приємний подарунок

Днями студенти Свалявського технічного коледжу НУХТ в читальному залі зустрілися з Генеральним директором „Закарпатсадвинпрому”, директором Ужгородського коньячного заводу, депутатом обласної ради від Партії регіонів В. Гісемом. Володимир Васильович – колишній випускник цього навчального закладу, за фахом технолог виноробства. Вже багато років він є головою державної екзаменаційної комісії, добре знає про всі досягнення і проблеми, які є в коледжі. Щорічно працевлаштовує кращих випускників-технологів на роботу на підпорядкованому йому підприємстві. Постійно надає матеріальну допомогу для покращення умов навчання і виховання студентів.
Саме з ініціативи Володимира Васильовича вже кілька років поспіль студенти-сироти, студенти-інваліди та з малозабезпечених сімей отримують грошову допомогу, яку фінансує він особисто. І в нинішньому році 9 студентам вручив банківські картки, які   будуть постійно поповнюватися сумами відповідно до рівня знань студентів. На сьогодні 30 вихованців коледжу отримують доплату до стипендії від Володимира Гісема.
Дирекція   щиро дякує спонсору за щорічну матеріальну допомогу і турботу, бажає йому міцного здоров’я, успіхів у роботі та благодійних справах.
На знімках: вручення банківських карток; фотографія на згадку.

Віра ПЕРЕСТА,
заступник директора коледжу.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com