Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Понеділок, 16 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ЗОШ   І–ІІІ ступенів № 1 – школа   радості

І в цьому немала заслуга директора І. В. Воробканича, його заступників О. Ф. Гергель, О. В. Тимковича, педагога-організатора Г. І. Фізер, психолога О. С. Гавей, керівників методоб’єднань В. Й. Кобулей (початкова ланка), Г. В. Тидір (вчитель української мови та літератури), Н. П. Якима (вчитель зарубіжної літератури), О. О. Дідович (вчитель фізики, математики). Це справжні фахівці навчально-виховного процесу...
Праця вчителя тим цінна і прекрасна, що формує саму людину. Тому вчителі здобули повагу щедрістю свого серця, благородними духовними якостями, любов’ю до дітей. Вихованці школи з вдячністю згадують своїх наставників, рідну школу.
Учитель для школи – це те саме, що сонце для всесвіту. Викладання стало його життям. Як він знаходить своє щастя в навчанні, так можна вважати щасливими тих, хто в нього вчиться. Без особистого впливу вихователя виховання неможливе. Саме вихователю ввіряємо моральність і розум дітей наших (К. Ушинський).
Виховання – велика справа: ним вирішується доля людини... У руках педагога доля життя дитини.   Вона наслідує його, думає про свого вчителя, як про щось найвище, адже він є зразком людської досконалості.
Дуже багато вчитель працює, щоб вкласти в душу малечі та юнацтва все прекрасне, добре, все гуманне: намагається розширити їхній світогляд, зміцнити в них патріотизм, любов до своєї землі, до свого народу, до своєї культури. Авторитет має той учитель, який, крім уроків, проводить цікаві позакласні заходи, екскурсії на природу, в кращі міста області тощо.
І яка радість, коли випускники нашої школи займають престижні посади, радують нас своїм авторитетом. Ось декілька з них: О. Кеменяш – депутат Верховної Ради України, Е. Грабар – заступник голови райдержадміністрації, К. Стегура – заступник завідуючого райво, Т. Кобаль – доцент кафедри слов’янських мов УжДУ, Р. Марійчук – професор, викладач хімії та біології УжНУ, Ю. Прокопович – доцент кафедри математики УжНУ, П. Ганинець – головний лікар санаторію „Квітка полонини”, П. Уліганинець – заступник голови судді, О. Мішко – лікар-ендоскопіст, Є. Дідренцел – головний лікар центральної районної поліклініки, М. Міцода – лікар-гінеколог...
Звичайно, про всіх випускників школи не можемо написати. Але пам’ятайте, ми пишаємось вами, любимо і цінуємо, часто згадуємо і розповідаємо молодшому поколінню про вас, аби були гідними послідовниками. І при можливості фотографіями цих людей хочемо оформити коридори нашого навчального закладу.

Аліца ЯНЦО.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com