Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 18 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Вічно юний вальс

Нещодавно в Свалявській ЗОШ І–ІІ ступенів № 4 у 8 класі відбулася цікава і захоплююча виховна година на тему „Вічно юний вальс”.
Класний керівник вчитель-методист Лариса Степанівна Куришина – творчий вчитель, енергійна людина, завжди любить щось неординарне, неповторне. Мабуть, за цю рису характеру її поважають учні та їх батьки. У процесі підготовки до цього виховного заходу вихованці дізналися дуже багато цікавого й корисного, а саме: про історію вальсу, про визначних композиторів, які все своє життя присвятили створенню музики, ритмам стародавнього і сучасного вальсу.
Учні довідались, що на початку ХХ століття з’являлися не лише англійський вальс, угорський, а й багато інших: вальс-бостон, вальс-мазурка. Вальс воістинно став королем танцю.
На виховному занятті вміло поєднано всі види роботи: це і вікторина „Хто вгадає” і   роз’яснення невідомих слів, і розповідь учнів про життя відомих композиторів П. Чайковського, М. Глінки. Вальсова стихія, яка вирвалась на широкі простори завдяки творчості Ф. Шуберта, Р. Вагнера, Й. Штрауса – батька Штрауса-сина, Ф. Шопена спалахує і по нинішній час, ніби феєрверк сіяє на довгі літа.
І знову звучить ніжна мелодія вальсу, яка в наш бурхливий і нестримний час приваблює кожного. Адже, хто б не бажав закружляти у шаленому вихорі танцю. Він справді завжди юний.
Учні, присутні вчителі, батьки – у захопленні від почутого і побаченого, ледве стримують подих.
Усміхнені дівчата в прекрасних довгих сукнях, ніби принцеси. а зосереджені хлопці – у вишуканих чорних костюмах танцюють під звуки вальсу.
На виховному занятті присутня і вчитель танцю Лілія Миколаївна Дулішкович, яка навчила учнів фігурному танцю протягом певного часу. Завдяки Лілії Миколаївні та класному керівнику Ларисі Степанівні Куришині в з’являється бажання знов і знов плавно закружляти під ніжну мелодію вальсу. Гарно на душі від того, що дітям приємно, їм хочеться відчути ритми танцю.
І згадуються слова М. Остроградського „Хороші вчителі створюють хороших учнів”. Воістинно правдиві слова. Нехай і надалі не згасають „маленькі вогники” в серцях прекрасних вчителів, які бажають, щоб наші учні вміли осягнути все те необхідне, що потрібно людині в житті, що потрібно юній особистості для її самовдосконалення інтелекту, розвитку.

Марія ЗИЙНИЧ,
заступник директора з навчально-виховної роботи

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com