Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 14 Листопад 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

УКРАЇНА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови   Свалявської   районної   державної   адміністрації
Закарпатської   областівід _25.07.2011 № 253
м. Свалява

Про заходи   щодо   забезпечення
доступу до публічної інформації

Відповідно до Закону України „Про доступ до публічної інформації”, Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547/2011 „Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації”, постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 583 „Питання виконання Закону України   „Про доступ до публічної інформації” в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади”:
1. Установити, що апарат райдержадміністрації:
1) є розпорядником інформації, якою володіє райдержадміністрація, зокрема інформації:
яка отримана або створена в процесі здійснення райдержадміністрацією своїх повноважень та яка перебуває у володінні апарату райдержадміністрації;
яка отримана або створена апаратом райдержадміністрації під час діяльності райдержадміністрації та яка перебуває у володінні апарату райдержадміністрації;
2) не є розпорядником інформації за запитами на інформацію стосовно інформації інших державних органів та органів місцевого самоврядування.
2. Визначити сектор контролю апарату райдержадміністрації (Бомбушкар М.Ю.) підрозділом, який в установленому порядку організовує доступ до публічної інформації, відповідає за попередній розгляд, опрацювання, облік, систематизацію, аналіз та контроль за своєчасним поданням відповідей на запит на інформацію та надання відповідних консультацій.
3. Визначити кабінет № 200 в будинку райдержадміністрації (телефон     2-11-64) місцем для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію.
4. Відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації, секторам апарату райдержадміністрації: взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи, контролю подати на затвердження переліки відомостей, що становлять службову інформацію та інструкцію з питань обліку, зберігання і використання документів, інших матеріальних носіїв, які містять відомості, що становлять службову інформацію.
5. Затвердити такі, що додаються:
примірну форму запиту на інформацію;
примірний порядок складення та подання запитів на інформацію.
6. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та рекомендувати виконкомам міської, сільських рад на підставі примірної форми запиту на інформацію та примірного порядку складення та подання запитів на інформацію затвердити власні акти.
7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 06.06.11 № 199.
8. Контроль за виконанням   цього розпорядження покласти на керівника апарату державної адміністрації Легезу В.І.

Голова державної адміністрації    
Г.П. Уліганинець    

ПРИМІРНА ФОРМА ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

ПРИМІРНИЙ ПОРЯДОК складення та подання запитів на інформацію

 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com