Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 12 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Співпраця громади і влади – на благо району

У вівторок, 9 серпня, під керуванням голови громадської ради Марії Немеш відбулося засідання громадської ради при районній державній адміністрації. У ньому взяла участь заступник голови РДА Едіта Грабар.
Громадська рада спільно з виконавчою владою працює над соціальними та економічними проблемами району. Адже вона складається з організацій, які вже тривалий час діють на Свалявщині, вболівають за її сьогодення та майбутнє. Участь громадськості у вирішенні нагальних та перспективних питань розвитку району сприятиме забезпеченню відкритості та прозорості прийняття рішень органами виконавчої влади на користь місцевої громади.
Ось і на чергове засідання ради виносились актуальні питання – про можливість передачі одного з приміщень „Тепломережі” в користування ДЮСШ, перспективу вирішення проблеми сміттєзвалища, винесення на громадське обговорення ідеї реконструкції центральної вулиці міста.
Свою думку з першого питання висловив голова Свалявської районної ради ветеранів, війни і праці, Збройних сил та правоохоронних органів України Володимир Свистак, який ініціював цю ідею. Представники громадської ради   підтримали її, адже передача приміщення, яке давно пустує, є раціональною пропозицією, бо діти мали б місце для спортивних тренувань.
Не менш жваво обговорювали члени ради й інші питання – зокрема, й щодо сміттєзвалища. Тож сподіваються на чергове засідання отримати від міської ради пропозиції з його впорядкування. Щодо реконструкції центральної вулиці міста, то   також не виникало заперечень, окрім важливої перестороги – присутні вважають за необхідне зберегти історичність головної артерії міста. Водночас звернули увагу на невпорядкованість міського парку – радили привести його до належного санітарного стану, де б свалявці разом з дітьми могли проводити своє дозвілля.
Громадська рада при районній державній адміністрації порушує злободенні питання. Ось і на наступному зібранні сподівається ознайомитися з планом розвитку міста на найближчі роки.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com