Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 13 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Від урожаю залежить добробут народу

Все життя починається з ab ovo!, тобто з яйця. Але, ми агрономи, переводимо це латинське прислів’я на свій лад і виходить, „ із зерна”. Так воно і є. Все майбутнє життя закладено в маленькій зернині і від того, яке воно, коли і як посіяне і як захищене в період росту, залежить майбутній урожай.
Розпочато посівну компанію озимих зернових по всій Україні. І хоча Свалявський район не зерносіючий, все ж у нас є фермерські господарства, що створюються і розвиваються, хочуть та будуть займатися посівом зернових культур. Та для цього треба мати хороший насіннєвий матеріал.
На даний час основне джерело закупки посівного матеріалу для населення і окремих селянських (фермерських) господарств – ринок. А тут можна придбати що завгодно. Тому раджу співпрацювати з фірмами, організаціями, що професійно займаються завезенням та реалізацією насіння сільськогосподарських культур. На сьогоднішній день перевіреними в роботі та доступними в покупці є давно нам відомі фірма „Райс” та ТОВ „Торгова Аграрна Компанія”, генеральний дитрибютор ТОВ „Торговий Дім”, „Украгропром”, які можуть запропонувати багато сортів озимої пшениці, озимого ячменю та озимого жита – супереліти, еліти та першої репродукції. У сусідньому Іршавському районі у ФГ „Толока-М” можна придбати озиму пшеницю „Золотоколоса”, у ТОВ „Виноградар” також озиму пшеницю „Миронівська-68”.
Насамкінець хочу наголосити: якщо ви користуєтесь насінням високої якості, можете бути впевнені в хорошому врожаї. А від цього залежить наш з вами добробут.

Наталія ДУБАНИЧ,
головний агроном з насінництва.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com