Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 18 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Свалява – наш дім

Саме така назва стала темою виховної години, приуроченої ювілею Дня міста. Учасниками і головними дійовими особами шкільного заходу стали учні 10 класу загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 3.
Напередодні проведення виховної години десятикласники, на чолі зі своїм класним керівником Надією Островкою здійснили чималу пошукову роботу. Учні знайшли цікаві оригінальні матеріали про рідне місто, школу та мешканців, які не так часто висвітлюються в широких масах.
Попри звичні засоби ведення виховної години класний керівник та учні задіяли в навчально-виховному процесі інноваційні технології. Слайд-шоу на мультимедійній дошці супроводжувало виступи та дискусії учнів майже впродовж усього уроку. У своїх розповідях школярі торкнулися різних тем міста. Зокрема, згадали її мерів: від найпершого до нині діючого. Також звернули увагу на жителів, котрі носять звання „Почесний громадянин міста”, що саме вони зробили для Сваляви і чим заслужили від влади такий титул.
Говорили і про рідну третю школу – вшанували честь кожного із директорів   навчального закладу. Про те, що вони за час перебування на цій посаді встигли зробити. Йшлося про непересічний вклад у розвиток школи таких наставників, як Олександр Суран та Едіта Грабар: ними було відкрито новий корпус, налаштовано співпрацю із Корпусом миру та його іноземними волонтерами, які навчають учнів практичних навиків англійської мови, впроваджено шкільну форму та багато іншого. Саме їхніми зусиллями школа стала однією із кращих та шанованих у місті. Естафету першості перейняв і нинішній директор   Антонін Вайдич, який своїм виступом завершив виховну годину. Антонін Іванович зазначив, що ніколи не пізно залишити згадку про себе. Вже починаючи зі шкільних років, потрібно старатися піднімати імідж міста, школи своїми вчинками. Донесення до свідомості учнів того, що місто – наш спільний дім і було основною метою виховної години. По завершенню тематичного шкільного свята учні   зробили фотознімок на згадку.

М ДРЕБІТКО,
педагог-організатор Свалявської ЗОШ І–ІІІ ступенів .№ 3.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com