Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Неділя, 15 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Здоров'я – мудрих гонорар „

Під таким лозунгом пройшов тиждень фізкультури і спорту в Голубинській ЗОШ І–ІІ ступенів. Перший його день почався урочистою лінійкою. Затамувавши подих, ніби перед відкриттям Олімпійських ігор, учні вишикувались на лінійку. На грудях   кожного загону красувались старанно виконані емблеми із зображенням футбольного м’яча, ракетки, олімпійських кілець, словом, всього, що стосується спорту. Кожен загін підготував девіз із висловами про здоров’я, зокрема,: „Ми команда хоч куди. В спорті всі ж бо ми майстри. Будем бігати, м’яч ганяти, за перемогу воювати„, „Щоб міцне здоров'я мати – треба бігати, стрибати”, „В здоровому тілі – здоровий дух”, „Завжди вперед – ні кроку назад” та інші.
Далі виступила директор школи В. М. Ряшко, яка привітала присутніх з Днем фізкультури і спорту, побажала бути здоровими, веселими, бадьорими, життєрадісними, щасливими, наголосивши на тому, що саме для цього і потрібно дружити з фізкультурою і спортом і ніколи не забувати про них. Її виступ ряснів багатьма висловами про здоров'я відомих людей, зокрема, „Вище благо досягається на основі повного фізичного і розумового здоров'я” (Марк Туллій Цицерон), „Могутній дух рятує розслаблене тіло” (Гіппократ). Віра Михайлівна підкреслила неабияке значення для нашого дорогоцінного здоров'я фізичної культури і спорту, бо саме вони насичують наше тіло живильною енергією, яка підбадьорює нас, забезпечує високу працездатність, зміцнює наш імунітет, розвиває інтелект, розумові здібності, підтримує в належній формі наш психоемоційний стан, тренує волю і силу духу.
Вчитель фізичної культури Володимир Іванович Русин наголосив на життєвій необхідності заняттями спортом і фізкультурою, оголосив графік проведення спортивно-масових заходів.
Потім свято продовжилось змаганнями між старшими класами із футболу, в яких переможцями стали учні 7 класу, друге місце посіли учні 9-го, а третє – 8 -го. Вся школа стежила за ходом цих змагань, вболівала, переживала, підтримувала. Переможці визначились, але переможених не було, бо у нас, як завжди, перемагає дружба. Свято скінчилось, всі йшли бадьорі, радісні, веселі, з піднесеним настроєм і в такі хвилини кожен думав про себе, а дійсно, правду говорили давні греки: „Хочеш бути гарним – бігай, хочеш бути здоровим – бігай, хочеш бути розумним – бігай !”.
І так протягом цілого тижня відбувались змагання між старшокласниками . Із волейболу 1-ше місце серед хлопчиків дісталось учням 9-го класу, 2-ге – 8-го, 3-є – 7-го. Серед дівчаток у волейболі 1-ше місце вибороли дев’ятикласники, друге – восьмикласники. З піонерболу, в якому змагались учні 6–7 класів, на першу сходинку стали семикласники. Не так важливо, хто яке місце виборов у змаганнях. Найважливіше одне, що всіх нас об'єднав спорт і фізкультура, духовне спілкування, а тому хочеться закінчити словами з віршика:
Лунає скрізь: „Фізкульт-ура!”.
У ритмі стукотять серця,
Усіх гуртує фраза ця.
Хто з фізкультурою на „ти”,
Той досягне в житті мети.
Бо в спорті „друзі, – міць та сила
І для душі він, і для тіла.

Маріанна ДЕВ’ЯН,
педагог-організатор Голубинської ЗОШ І–ІІІ ступенів.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com