Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Понеділок, 16 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Справжні ентузіасти

Це довели вчителі фізичної культури, які зібрались зі своїми вихованцями 29 вересня в Керецьках для проведення   військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва „Сокіл”. Учні Керецьківської школи разом зі своїми наставниками   М. І. Бучмей, В. М. Сивоус   брали участь в обласних та Всеукраїнських змаганнях з цього напрямку. Їм вдалося зарядити енергією та бажанням своїх колег. Захід пройшов на належному рівні, бо за справу взялись справжні ентузіасти. Чимало часу та терпіння вклали працівники відділу освіти, дирекція Керецьківської ЗОШ, керівник районного методоб’єднання вчителів фізкультури В. В. Попович   у те, щоб змагання відбулись, цим самим вносячи лепту у значно серйознішу справу – виховання розумного, сильного, патріотичного громадянина України.
Пристрасті вирували під час змагання „Козацька смуга перешкод”. Найвправнішою в цьому виявилась команда Свалявської ЗОШ І–ІІІ ступенів   № 2,   друге і третє місця відповідно посіли команди Керецьківської ЗОШ І–ІІІ ступенів і Росошанської ЗОШ І–ІІ ступенів.
Та чи не найбільше з-поміж інших запам’ятається учасникам конкурс – розпалювання вогнища. Тут не було рівних збірній Свалявської ЗОШ І–ІІ ступенів № 4, друге місце у команди Сусківської ЗОШ, третє – у Свалявської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1.
Незвичайним був конкурс приготування страв. Що тільки не вигадали учасники. Журі мало змогу посмакувати справжнім борщем від Свалявської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3, юшкою з риби від Солочинської ЗОШ, бограчем від Плосківської ЗОШ, смаженою картоплею з салом та бринзою, яку приготували майже всі команди. Однак у кожному конкурсі є переможці. В цьому   перемогу святкували керецьківці. Традиційний закарпатський   банош вдався на славу й був визнаний найкращою стравою. Поталанило у цьому конкурсі й командам Свалявської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 та Плосківської ЗОШ, які зайняли відповідно другу і третю сходинку.
Завершились змагання нагородженням найсильніших. Перехідний кубок переможцям – команді Свалявської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 вручила завідуюча   методичним кабінетом районного відділу освіти Е. С. Приходько з побажаннями успіхів у навчання та   досягнення високих результатів у спорті. У загальному заліку друге місце – за керецьківцями, третє – плосківцями.
Як і на будь-яких змаганнях, не всім пощастило повернутися додому з грамотами   переможців. Однак, судячи із настрою, з яким учасники займали місця в автобусах, аби повернутися додому, у цих змаганнях не було переможених.
Організатори впевнені, що духовний і фізичний гарт, отриманий   учасниками змагань, не одному з них допоможе глибше усвідомити суть здорового способу життя   і зробити правильний вибір у майбутньому. Є надія і на те, що команди, які брали участь у цих змаганнях, стануть осередками патріотичного виховання у своїй школі і завдяки їм гра отримає продовження і розвиток.

Жанна Ярчич,
директор районного Будинку школярів.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com