Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Вівторок, 19 Червня 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Про проведення   перевірок   стану   димових
і вентиляційних   каналів

Відповідно до п. 4 «Правил безпеки систем газопостачання України» періодичній перевірці і прочищенню підлягають:
димові   канали   опалювальних   печей,   ємкісних водонагрівачів для   опалення   і   опалювальних   котлів, які працюють сезонно, - не рідше   1   разу   на   рік   перед   початком опалювального сезону, які працюють цілий рік, - 2 рази на рік (навесні і восени);
димові   канали опалювально-варильних печей - не рідше 2 разів на   рік:   перед   початком   опалювального   сезону   і   навесні   при настанні відлиги;
Вентиляційні   канали   підлягають   перевірці   і   прочищенню одночасно з димовими.
Перевірка   і   прочищення   димових   і   вентиляційних   каналів оформляється   актом,   в   якому   зазначається   їх   стан за такими ж параметрами,   що й при первинній перевірці.
Контроль     за     проведенням   перевірок   стану   димових і вентиляційних   каналів   з   метою   визначення   їх   придатності   для подальшої   експлуатації   в   строки,   встановлені   цими   Правилами, покладається   на житлово-експлуатаційні організації, незалежно від їх   відомчої   належності,   і   керівників   (власників)   громадських будинків. Власники житлових і громадських будинків повинні     надавати   спеціалізованому підприємству   газового   господарства (СПГГ)   всебічну   допомогу   при   проведенні   ними технічного обслуговування газового обладнання будинків.
У   випадку   виявлення   несправних   димових   і   вентиляційних каналів,   а   також   не   придатних   до   подальшої   експлуатації представник   організації,   який виконує їх перевірку, зобов'язаний попередити   власника   під   розписку   про   заборону   користування газовими   приладами   та   апаратами,   негайно   повідомити   СПГГ і представити   СПГГ   акт   перевірки для відключення газових приладів від газопроводу.
Утримання в незадовільному стані димових та вентиляційних каналів призводить до порушення тяги або повної її відсутності і становить загрозу життю людей через накопичення чадного газу. З метою недопущення виникнення небезпечних ситуацій, що можуть призвести до нещасних випадків, мешканцям багатоквартирних будинків та індивідуальних житлових будинків до початку опалювального періоду необхідно   провести перевірку і   прочищення   димових   і   вентиляційних   каналів, до яких підключені газові прилади. У приватизованих   багатоквартирних житлових будинках вказані роботи повинні виконуватися тільки спеціалізованою організацією.
По питаннях проведення перевірки звертатись в Свалявську філію ПАТ «Закарпатгаз» або за тел. 2-16-46, 2-11-09.

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com