Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 20 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

УКРАЇНА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови   Свалявської   районної   державної   адміністрації
Закарпатської   областівід 02.09.2011 № 297
м. Свалява

Про підготовку і проведення приписки громадян України 1995 року народження до призовної дільниці райвійськкомату у січні-березні 2012 року

Відповідно до статті 14 Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу”, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 10.08.11. № 501 „Про підготовку і проведення приписки громадян України 1995 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2012 року”, з метою організованого проведення приписки громадян до призовної дільниці:
1. Провести протягом січня – березня 2012 року в районі приписку до призовної дільниці Свалявсько-Воловецького об’єднання райвійськкомату громадян чоловічої статі 1995 року народження.
2. Затвердити склад районної комісії по проведенню приписки громадян згідно з додатком.
3. Виконкомам місцевих рад спільно з керівниками підприємств, організацій, установ до 15 грудня 2011 року подати у райвійськкомат списки юнаків незалежно від стану їх здоров’я, які підлягають приписці до призовної дільниці, забезпечити збір документів, своєчасне оповіщення та явку юнаків на призовну дільницю.
4. Рекомендувати підприємствам, організаціям, установам виділити автотранспорт райвійськкомату для здійснення заходів щодо проведення приписки громадян.
5. Центральній районній лікарні (Суран О.О.):
    виділити районній призовній дільниці необхідну кількість лікарів, середнього медичного персоналу та санітарок для проведення огляду громадян, які підлягають приписці, забезпечити медичну комісію необхідними медикаментами, обладнанням та інструментами;
  забезпечити позачергове приймання громадян, які підлягають приписці до призовної дільниці і потребують додаткового медичного обстеження, виділивши для цього необхідну кількість ліжок;
    після закінчення приписки взяти на облік та організувати лікування хворих призовників, закріпити їх за відповідними медичними закладами і спільно з райвійськкоматом здійснювати постійний контроль за лікувально-оздоровчою роботою.

6. Рекомендувати районному відділу УМВС України в Закарпатській області (Гебеш О.І.) надати районному військкомату допомогу в розшуку і доставці на призовну дільницю юнаків, які ухиляються від приписки до призовної дільниці.
7. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Соломко О.О.) подати у райвійськкомат списки громадян-інвалідів, які підлягають приписці.
8. Рекомендувати райвійськкомату (Морозюк О.С.) поінформувати райдержадміністрацію про виконання розпорядження до 10 квітня 2012 року.
9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови державної адміністрації   Грабар Е.В.

Голова державної адміністрації  
Г.П. Уліганинець

С К Л А Д
районної   комісії по проведенню приписки громадян 1995 року народження до призовної дільниці райвійськкомату

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com