Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 14 Листопад 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Осінні пейзажі рідного краю

Щороку в другу неділю жовтня всі талановиті художники Свалявщини, об’єднані любов’ю до рідної природи, краю, з’їжджаються в РБК і разом виходять на пленер, щоб показати свою майстерність, створити нові неповторні пейзажі та відсвяткувати День художника.
9 жовтня цьогоріч також проводився такий захід. Зранку на урочистій частині, яка відбувалася в малому залі РБК, заступник голови РДА Едіта Василівна Грабар тепло привітала всіх художників з професійним святом і побажала їм   творчого натхнення, побільше персональних виставок, на яких представляти свої кращі роботи. При цьому висловила   подяки та вручила грамоти за активну пропаганду художнього мистецтва і участь у різних масових заходах району та міста, зокрема, художникам В. В. Бомбушкарю, О. М. Груші, П. В. Томазову, П. Г. Дулішковичу.
Варто відзначити, що всі художники Свалявщини є членами любительського об’єднання „Арт-Свалява”, яке очолює В. К. Дорош і котрий ініціював проведення пленеру в мальовничому куточку урочища „Красний”.   Учать у ньому брали В. В. Бомбушкар, І. М. Фізер, С. А. Коноплянко, Л. В. Ковач, О. М. Груша, В. К. Дорош, В. С. Дорош-Майор, Р. К. Дорош, Ю. Г. Дулішкович, П. Г. Дулішкович, П. П. Дулішкович, І. І. Івановчик, П. В. Томазов. І прийшли вони на лоно природи не самі, а з своїми „музами” – чарівними дружинами. Художники розмістили свої мольберти на галявині, взяли пензлі й почали відтворювати на полотнах мальовничі пейзажі осінньої пори.
Це було дивовижне дійство, спостерігаючи за яким, ми, культпрацівники РБК,   до безконечності милувалися й захоплювалися чудовим дійством – як з-під пензля народжуються прекрасні обриси майбутніх картин. Його видовище можна зрівняти хіба що зі створенням композиторами нового музичного твору, бо здавалось, що в кожного художника в душі звучала своя задушевна музика, яка зринала на полотні неповторними фарбами, й підвладними їх   індивідуальному стилю, притаманному кожному зокрема художнику.
Підсумком пленеру стали 10 робіт художнього мистецтва. Майстри пензля жваво й по-філософськи спілкувалися між собою, обмінювалися досвідом. Панувала дружня атмосфера.
Знаю, всі залишилися задоволеними від проведеного пленеру.

Ірина Гавран, методист РБК.

 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com