Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 13 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Основи грудного вигодовування новонародженої дитини

Це міф, що штучне вигодовування і грудне вигодовування є однаковими.   Молоко матері є кращим засобом для правильного росту дитини. У ньому   містяться певні живильні речовини, які допомагають малюку боротися з хворобами, а також сприяють розвитку мозку. Порівняно з дітьми, вигодуваними грудьми, ті, які отримують штучне харчування, є більш схильними до різних захворювань.
В ідеалі, вам варто почати годувати грудьми дитину протягом перших двох годин її життя, але не переживайте, якщо з деяких причин не вдається це зробити   – багато матерів починають годувати своїх малюків через кілька днів після пологів за деякими медичними причинами, і це цілком нормально. Крім молока, намагайтеся не давати дитині воду або соску, тому що маля ще вчитися смоктати молоко з грудей, а такі речі, як пляшечка або соска, можуть завести його в оману під час годування груддю, тому що молоко з грудей не тече з такою ж швидкістю, як з пляшки.
Давайте дитині достатньо часу на грудне годування. Не обмежуйте час. Це може засмутити дитину. У середньому потрібно від десяти до сорока п’яти хвилин, щоб малюк зміг повністю насититися.
Як же потрібно тримати дитину під час годування грудьми? Відповідь полягає в тому, що потрібно тримати дитину так, щоб її ясна захоплювали ареолу, тому що є можливість того, що ваші соски почнуть хворіти, якщо дитина буде просто жувати сосок, замість того, щоб захопити повністю. Ви можете годувати дитину, тримаючи її на руках, або ж лягти на бік, поклавши дитину обличчям до вас. Зазвичай, коли маля отримає достатньо молока, воно саме відпустить сосок, але зазвичай потрібно тримати його на кожному боці близько півгодини.
Тепер перейдемо до іншого важливого питання, про яке слід знати кожній матері, яка годує грудьми, – що їсти в процесі грудного ви головування. Дуже важливо, щоб під час грудного вигодовування жінка отримувала здорове і збалансоване харчування. У цей період необхідно споживати безліч різних продуктів, включаючи, багато овочів і фруктів – намагайтеся споживати близько їх п’яти порцій щодня.

Оксана ШЕРЕГІ,районний педіатр.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com