Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 20 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Вшановували людей благородної і почесної професії – працівників соціальної сфери

У четвер у великий зал районного Будинку культури було запрошено працівників служб Свалявщини, приналежних до соціальної сфери – управління праці та соціального захисту населення, центру зайнятості, Фонду соціального страхування, Пенсійного фонду, центру страхування від нещасних випадків та центру соціальних служб для сім’ї та молоді. З нагоди їх професійного свята, яке відзначається в неділю, проведено урочистість.
Тепло вітали соціальних працівників керівники району – голова районної ради Іван Гартавел та заступник голови райдержадміністрації Едіта Грабар і дякували їм за сумлінне виконання своєї непростої роботи – соціально важливої функції опікуватися проблемами людей, забезпечувати їх потреби, допомагати у скрутні хвилини життя. Від їхньої професійної майстерності, щирого і відкритого серця, старання, – наголошували вони, залежить благополуччя населення. Тому і бажали на майбутнє забезпечувати надання соціальних гарантій та допомог усім, хто цього потребує.
Питання соціального захисту людей завжди були пріоритетними у діяльності влади. І наше спільне завдання докласти максимум зусиль, щоб ситуація в цій сфері постійно змінювалася на краще.
Звертаючись до присутніх у залі, виступаючі наголошували:„Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служать людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини”.
Кращим працівникам соціальної сфери вручили похвальні грамоти. А колективи художньої самодіяльності РБК подарували їм оригінальні номери своєї концертної програми.

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com