Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 13 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Найкраще свято

17 листопада у фойє технічного коледжу вирували радість, сміх, веселі привітання, щирі посмішки, звучали жарти та мініатюри із студентського життя. Стінні газети, стенди свідчили про те, що молодь коледжу підійшла до свого професійного свята з хорошими успіхами в навчанні і веселим настроєм.

Хоч осінь-пані дуже вередлива,
Бувають дні чудові і негода...
Студентам чи то сонечко, чи злива,
завжди чудова, бажана погода.

Бо є між днів осінніх справжнє диво,
В житті так рідко є такі моменти,
Є свято осені величне й красиве,
І назване воно на честь студента.

Такими урочистими словами ведучі Євген Шипович   та Андрій Коневич відкривають святковий вечір, який відбувся в Свалявському технічному коледжі з нагоди відзначення Дня студента. Марія Плоскіна, продовжуючи, наголошує:
А свято починається із балу,
Є вальс Шопена, Віденський вальс,
У нас сьогодні він студентський,
Святковий, урочистий вальс.
На сцену виходять танцювальні пари і продовжують святковий концерт. На нього були запрошені колишні випускники, викладачі, куратори груп, батьки та інші гості.
З вітальним словом до студентів звертається директор коледжу, кандидат технічних наук Василь Дмитрович Йовбак. Він наголосив, що педагогічний колектив, дирекція вірять, що їх випускники стануть умілими спеціалістами, знайдуть своє місце на промислових підприємствах району, області і навіть України, будуть гідними продовжувачами тих хороших починань, які є у навчального закладу.
На святі була присутня і виступила заступник голови районної державної адміністрації Едіта Василівна Грабар. Вона вручила грамоти і побажала студентам добре вчитися, брати участь у громадській роботі, художній самодіяльності, формувати свою активну життєву позицію і брати приклад з випускників коледжу Едуарда Сегедія, Марії Плоскіни, Віталія Чикезова.
Грамотами міської ради були удостоєні студенти Євген Шипович, Октавія Сюч, Ірина Пішковці, Марія Ковач. Відділ у справах сім’ї і молоді нагородив за спортивні досягнення студентів Василя Черничка, Ярослава Біласа та Миколу Хоміна.
Дирекція коледжу за відмінні успіхи в навчанні відзначила кращих активістів – голову студентської ради Віктора Островку, старост груп Валентина Шекмара, Октавію Фалес, Вікторію Причину, Ярославу Тупицю, Тетяну Кобулей та активних учасників художньої самодіяльності Марію Ковач, Ганну Шкрібу, Василя Сюча, Мирославу Шегерманову, Віталія Костенка, Станіслава Пугу, Оксану Барну, Марина Сможаник, Ганну Мурник. Всім нагородженим студентська рада підготувала цінні подарунки.
Свято продовжилося концертною програмою, активними учасниками якої були Володимир Добровольський, Філіп Будай, Антон Бахмат, Ірина Борис та багато інших студентів. Гостей і присутніх в залі приємно радували український народний та східнийтані у виконанні групи студенток.
Урочистості закінчилися святковою дискотекою.

Віра ПЕРЕСТА, заступник директора.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com