Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 18 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Свято з об’єднуючим імпульсом у прагненні   зробити   наше   життя   кращим

День місцевого самоврядування – свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за розвиток рідного міста, села, селища, дбають про його розквіт та зростання. Водночас це і нагода підсумувати уже напрацьоване в плані утвердження і розвитку народовладдя, оцінити ефективність його результатів, поглянути в перспективу.
У середу в сесійному залі ад-мінбудинку відбулися урочисті збори з нагоди Дня місцевого самоврядування. З вітальним словом до його учасників звернувся голова районної ради Іван Йосипович Гартавел. Він окреслив завдання місцевих рад у питаннях економічного й соціального розвитку району та наголосив, що професійне свято пра-цівники органів місцевого самоврядування   зустрічають у непростий час – у країні відбуваються реформи в багатьох галузях, які є об’єктивною необхідністю для України. А це, як і будь-яка інша   реформа, викликає певну со-ціальну напруженість серед населення.
З кожним роком місцеве самоврядування, долаючи труднощі, стає дедалі впливовішим елементом системи влади в нашій державі. Органи місцевого самоврядування набирають досвіду, сміливості у вирішенні великого кола питань повсякденного життя мешканців району. Саме на них покладається забезпечення громадян місцевої громади належними соціальними, комунальними та культурними послугами.
Становлення України як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громад та відповідальності кожного її члена за долю свого населеного пункту. Тому свято, яке ми відзначаємо щороку сьомого грудня, по-справжньому демо-кратичне.  
Нехай День місцевого самоврядування стане для нас ще одним об’єднуючим імпульсом у спільному прагненні зробити нашу державу заможною і квітучою. Впевнений, що подальший розвиток місцевого самоврядування буде сприяти становленню нашої держави, формуванню громадянського суспільства, у якому кожна людина зможе брати активну участь у будівництві свого життя.
Хочу подякувати усім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми робимо спільну справу – розбудовуємо наш район, робимо життя його мешканців кращим, працюємо задля їхнього добробуту.  
Щирими і теплими словами до учасників звернувся голова райдержадміністрації Георгій Петрович Уліганинець, який відзначив, що органи місцевого самоврядування багато зробили для району, але ще чимало потрібно здійснити. Приємно, що більшість населених пунктів мають відповідальних сільських голів, які серйозно ставляться до дорученої справи. Це – люди діла, які працюють на сьогодні та перспективу. Голова РДА щиро подякував усім присутнім у залі за плідну співпрацю з представниками державної виконавчої влади, побажав владі району і надалі разом вирішувати актуальні проблеми та побажав усім здоров’я, натхнення, плідної праці.
З нагоди професійного свята працівників органів місцевого самоврядування розпорядженням голови обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток і зміцнення місцевого самоврядування, плідну депутатську діяльність і високий професіоналізм відзначено Почесними грамотами Закарпатської обласної ради депутатів районної ради Юрія Юрійовича Бруняка, Владислава Михайловича Безика та Плосківського сільського голову Василя Васильовича Мориляка.
Почесними грамотами Закарпатської обласної державної адміністрації нагороджено Свалявського міського голову Івана Івановича Ланьо та заступника голови районної ради Василя Георгійовича Поповича.
Спільні грамоти районної ради та райдержадміністрації вручено секретар-референту районної ради Ірині Олександрівні Кімак, начальнику загального відділу районної ради Марії Юріївні Татач, депутатам районної ради Юрію Михайловичу Кошелі та Олександру Владиславовичу Цуканову, сіль-ським головам Івану Івановичу Станковичу з Стройного та Сергію Васильовичу Арендашу з Родниківки, секретарю Березниківської сільської ради Ганні Петрівні Приймі, секретарю Свалявської міської ради Тетяні Володимирівні Монастирській.
Завершилися урочистості з нагоди Дня працівників місцевого самоврядування святковим концертом.

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com