Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 11 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Учні продемонстрували учасникам обласного семінару знання і практичні навички

Наша школа – це наша доля
Вона найкраща на землі.
Всі учні здібні у нас, чудові,
Талановиті вчителі.

Такими словами почалося знайомство з Плосківською ЗОШ І–ІІІ ступенів та її вихованцями учасників обласного семінару методистів районних та міських методичних кабінетів з трудового навчання, який відбувся 24 листопада 2011 року. Радо зустрів гостей директор навчального закладу Петро Іванович Лізанець. Учні розповідали про рідне село, його чудові краєвиди, славних вихідців, про те, які вони чудові артисти, спортсмени, які люблять трудове навчання, бо саме вчителі даного предмета, з’їхалися у цей день у школу з усієї області.
„Що зробив своїми руками, вдвічі дорожче”. Ці слова, взяті з народної скарбниці, пролунали як висновок учасниками обласного семінару. Адже уроки трудового навчання виховують в учнів працелюбність, розвивають творчу художню уяву, естетичний смак, формують уміння та практичні навички, готують до майбутнього дорослого життя.
Учасники семінару переконалися, що учні Плосківської ЗОШ І–ІІІ ступенів мають знання і практичні навички, вміють виконувати технологічні операції, створювати проектовані вироби. Відбулися відкриті уроки у 7 класах з обслуговуючої   (вчитель О. М. Станкович) та технологічної праці (вчитель В. Й. Гость).
На уроці обслуговуючої праці дівчата вдосконалювали техніку в’язання, знайомилися з видами та технологіями оздоблення в’язаних виробів. Хлопці разом з учителем засвоювали знання обпилювання та шліфування деталей та вивчали способи з’єднання деталей. До уроків були підготовлені презентації роботи груп, інструкційні картки, кабінети оснащені необхідним обладнанням, матеріалами, інструментами. Частину з них для технічної майстерні на одну тисячу гривень придбав обласний депутат, головний лікар санаторію „Сонячне Закарпаття” Іван Іванович Немеш.
Для виконання практичних робіт вчителям трудового навчання В. Й. Госьть   та О. М. Станкович було виготовлено спецодяг (фартушки та косинки).
Після уроків пролунали позивні, і розпочалася конкурсно-розважальна програма „Що вміти – за плечима не носити”. Це була подорож до світу прекрасного, світу захоплень, майстерності і талантів. Дівчата-учасниці 4 команд показали, що вони вміють готувати їжу (конкурс „Вареники-веселунчики”), виготовляти вироби з бісеру, вишивати, в’язати, малювати (конкурс „Світ моїх захоплень”), створювати моделі одягу, проводити показ мод (конкурс „Фантазія”). Цікаво пройшли конкурси „Дегустатор”, „Перукар-косметолог”.
Гості мали змогу переконатися, що учениці Плосківської ЗОШ гарні не лише зовні, а їхня зовнішня краса поєднуються з розумом, фантазією дотепністю і талановитістю. Дівчата довели, що знання, здобуті на уроках трудового навчання, вміють втілити на практиці.
Надовго запам'ятається глядачам модель „Макулатура”, виготовлена командою „Дівчата від кутюр”, представлення світу захоплень командою „Попелюшки”, зокрема виконання пісні „Василечки”, зачіска та макіяж зроблені командою „Майстрині”, картини та вироби з глини учасників команди „Справжні леді”. Заслужену перемогу здобули дівчата команди „Попелюшки”. Всі учасники   були нагороджені призами, які придбав сільський голова Василь Васильович Мориляк.
Заслуговує на увагу сольний виступ Андрія Хвасти, музичний супровід до конкурсів вчителя музичного мистецтва Інни Петрівни Туряниці.
Під час засідання „круглого столу” вчитель інформатики Владислав Сергійович Лізанець ознайомив присутніх із методикою застосування комп’ютерних технологій на уроках трудового навчання.

Вікторія ПОПОВИЧ, головний спеціаліст відділу освіти.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com