Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Неділя, 15 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Дар вчителя

Ганну Василівну Тидір – вчительку ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 поважають не тільки її учні, а й вчителі, дирекція Вона викладає українську мову та літературу в 5”б”, 5”в”, 8”а” та „в”, 9”в” класах. Це висококультурна людина, глибоко і ерудована, справжній майстер своєї справи, яка з любов’ю ставиться до учнів, виховує в них працьовитість, колективізм. чуйне ставлення до своїх батьків, вчителів. Тому її уроки бажані учням, вони з нетерпінням чекають їх.
І ось вчителі присутні на уроці літератури, тема якого „Поезія Тетяни Чуйко”. У вступному виступі вчителька розповіла про юну поетесу, яка народилася 31 серпня 1983 року в м. Ужгороді в трудовій родині. Із зміною місця проживання батьків навчалася в Чопській середній школі. Змалечку любила казки, вірші, багато читала. Складати вірші почала, ще не вміючи читати. Малювала, вишивала, шила, складала пісні й сама співала, займалася в музичній студії в місті Чоп. Пішла з життя в неповні 13 літ.
А потім усі 23 учні читали її поезії напам’ять.
Присутні вчителі щиро подякували учням та класному керівнику Г. В. Тидір. Клас-кабінет, в якому відбувалося дійство, зразковий, надзвичайно акуратний, багато матеріалів, які підготувала вчителька до кожного уроку. Крім того, за короткий час проводила такі заняття: „Свято квітів” (композиції), конкурс малюнків, „Увага, діти на дорозі”, „Усний журнал”, „Народні прикмети та повір’я в житті людей, пов’язані з народними святами”, „Сімейна реліквія вишиванок”, „Огляд газетних публікацій до Дня визволення міста Сваляви”. Запам’ятались вихованцям бесіда „Як жили й творили козаки”, виступ до Дня писемності „Кращої, ніж рідна, мови не буває”, релігійні свята День Михайла, Дмитра, Богородиці Святої Матері, Покрова, „Поговоримо про права дитини”, „Про голодомор” та багато інших.

Аліца ЯНЦО.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com