Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Вівторок, 23 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

На черговому засіданні координаційної ради РДА

Днями заступник голови райдержадміністрації Е. В. Грабар провела засідання координаційної ради при РДА з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, на якому розглядалося питання „Про хід виконання загальнодержавної програми „Забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД на 2009–2013 рр.”.
У засіданні брали участь М. М. Рипкович – заступник голови координаційної ради, начальник відділу охорони здоров’я РДА, В. В. Горзов – секретар координаційної ради, завідуючий протитутебркульозним відділенням райлікарні, О. О. Суран – головний лікар райлікарні, М. С. Мелеш, Є. Ю. Дідренцел – його заступники та інші.
Лікар кабінету довіри Свалявської ЦРЛ Г. М. Дзямко та директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Т. Ю. Шестак детально поінформували присутніх про ситуацію, що склалася в Свалявському районі на даний період, а також про те, які вживаються заходи щодо профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД. Присутні жваво обговорювали порушені проблеми.
Інформацію та виступи прийнято до уваги. Розроблено й затверджено ряд заходів, виконання яких доручено відповідним службам медичної сфери, управлінь і відділів РДА, виконкомів місцевих рад та громадськості.

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com