Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 17 Жовтень 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Проблеми сім’ї вирішуємо разом!

У всьому   світі визнано, що сім’я є інтегральним показником суспільного розвитку, який відображає моральний стан суспільства і є могутнім фактором формування демографічного потенціалу.Без повноцінного функціонування сім’ї неможливим є вирішення економічних і соціальних проблем держави, утвердження здорових моральних цінностей, адекватна соціалізація дітей та підлітків, розвиток духовності та культури.
Оскільки в системі державної соціальної допомоги вагоме місце посідає соціальний захист сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, тому подолання кризових проявів у функціонуванні інституту сім’ї на сьогодні і є найактуальнішим завданням та одним із пріоритетних напрямків діяльності Свалявського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді через здійснення соціальної роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.
У нашому районі частіше за все ознакою складних життєвих обставин в сім`ях є безробіття, алкогольна залежність членів сім’ї, скрутне матеріальне становище, безвідповідальне відношення батьків до виконання своїх обов`язків. Для вирішення кризової ситуації в сім’ях спеціалісти центру тісно співпрацюють із службою у справах дітей, інспекцією з виконання покарань, відділом у справах сім`ї, молоді та спорту,медичними закладами, групою кримінальної міліції у справах дітей та ін. Соціальне втручання в таких сім`ях спрямоване на вихід сім`ї з проблемної ситуації.
Кожен наш день роботи з сім`єю – це випробовування на людяність, моральність, на кількість кинутих зерен добра в чиєсь серце… Ми працюємо для людей, до нас звертаються ті, хто на допомогу вже і не розраховував. Працівники центру однаково доброзичливо ставляться до всіх своїх клієнтів, незалежно від походження, статі, віку та належності до будь-якої групи ризику.
Шановні свалявці, якщо ви або ваші знайомі чи сусіди потрапили в складні життєві обставини і не в змозі вирішити проблеми самостійно, якщо ви бажаєте отримати консультацію щодо соціальних питань, звертайтеся до Свалявського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, який знаходиться за адресою: м. Свалява, вул. Головна, 1, каб. 112, тел.: 2-19-61.
Завжди раді вам допомогти!

Еріка Лавренюк,
провідний спеціаліст Свалявського РЦССДМ.

 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com