Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Неділя, 20 Січня 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Ялинка ясно засяяла у День Святого Миколая

Вістка чемним діточкам,
Що ждуть гостя нетерпляче:
„Діти, радість лине вам! –
Хто не чемним був – хай плаче!
Сваляво, радісно вітай,
У гості їде Миколай!”.

Забриніли гучно звуки музики – усі захоплено спостерігали, як по головній вулиці міста   урочистою процесією проїздив на буланих конях Святий Миколай разом з своїми помічниками.
Готуватися до святкових урочистостей почали з самого ранку, адже кожному – від малого й до великого – хотілося повірити в магію казки, стати її невід’ємною частинкою.
Побажання добробуту, миру і благополуччя в наступаючому новому році – з такими вітальними словами звернувся до присутніх Святий Чудотворець, що кожного року спускається з небес для того, аби люди не переставали вірити в дива.
Потішити Миколу Чудотворця завітав колектив словацької громади „Гутніцькі вечірки”, що подарував глядачам театральну інсценізацію „У ночку перед Мікулашом”.
Приємним сюрпризом для всіх стали виступи учнів угорськомовної школи ім. Ракоці та дітей із греко-католицької церкви. На знак подяки Святий Миколай вручив їм солодкі подарунки.
Міський голова І. І. Ланьо привітав мешканців та гостей міста з Днем Святого Миколая, наступаючими Новорічними та Різдвяними святами, побажав усім міцного здоров’я, безмежного щастя, любові та Божої благодаті і запевнив, що влада міста і надалі робитиме все для того, аби Свалява з кожним роком ставала кращою, а приводів для таких теплих зустрічей було більше. До привітань приєдналися голова районної ради І. Й. Гартавел та член виконавчого комітету міської ради В. Г. Станкович.
Всі завмерли в очікуванні дива – головний атрибут різдвяно-новорічних свят – пухнаста ялинка, на освітлення якої було використано півтора кілометра гірлянд нової LED-технології, нарешті засяяла миготливими різнобарвними вогниками. І тут на сцену вийшли улюбленці публіки – брати Олександр та Володимир Борисенки. З перших нот полонили вони своїм голосом усіх, хто прийшов розділити радість свята. Хлопці розповіли, – аби добратись до нашого міста, вимушені були зробити два авіаперельоти, а доїхали до нас потягом, та всі зусилля були не марними, адже, як зізналися, „найбільше щастя для нас – знати, що на наші виступи з нетерпінням чекають, бачити ваші усміхнені обличчя, усвідомлювати, що людям потрібна наша творчість. Дяукємо вам! Знайте – у Сваляві найтепліша публіка”. Ну як можна не радіти після таких слів? „Любимая”, „Не трогай мой плеер!”, „Я – герой!”, „Мама”, „Летящей походкой”, „Лето” – глядачі радо підспівували хлопцям, адже знають весь їхній репертуар. Тим, кому пощастило найбільше, вдалося отримати автографи своїх кумирів – словом, на площі панувала атмосфера цілковитого щастя.
Далі на сцену вийшов найепатажніший співак серед молодих поп-виконавців – Коля Сєрьга. Ну, хто не пам’ятає цього незвичайного учасника „Фабрики зірок”, конкурсанта фестивалю „Нова хвиля”? Він знову вражав мешканців та гостей міста своїми експромтними віршами, незвичною манерою співу. Потішив і шанувальників прекрасної половини людства, виконавши хіт „Ду – Свєту Лободу”, і футбольних фанів, заспівавши „Гімн футбольному фанату”.
Приємною завершальною крапкою став феєрверк, що різнобарвно розмалював нічне небо.
Усі повеселилися на славу, Така піднесена атмосфера – результат злагодженої роботи організаторів та спонсорської допомоги небайдужих людей, а саме: Михайла Ланьо, Павла Ганинця, братів Володимира та Віталія Суботовських, Мирослава Кошуна, Олександра Дуфинця, Мирослава Безика, братів Сергія та Миколи Сациків, Олександра Салія, Романа Петьовки. Щиро дякуємо вам за подароване свято!

Наталія МАЛЕТИЧ.

 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com