Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 24 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

У депутатів другорядних питань не буває

Минулого вівторка відбулася чергова восьма сесія районної ради шостого скликання. В її роботі взяли участь голова райдержадміністрації Георгій Уліганинець, його заступники, начальники окремих управлінь, відділів РДА, керівники контролюючих і правоохоронних органів, обласні депутати від Свалявського району, голови місцевих рад району.
Головуючий – голова районної ради Іван Гартавел запропонував провести сесію у два засідання. Було обрано секретаріат у складі Віталія Фізера, Василя Йовбака, Івана Кеменяша.
Знайомлячи присутніх з порядком денним, головуючий зазначив, що на постійних комісіях було вирішено винести на розгляд ще й питання „Про   районну   програму   розвитку виробництва рослинницької продукції на період до 2015 року”, „Про районну програму зайнятості населення на 2012–2014 роки”,   а на колегії ради – „Про надання згоди на передачу цілісного майнового комплексу Свалявської районної СЕС із спільної власності територіальних громад району у державну власність”. Депутат Олександр Рущак додатково запропонував у „Різне” розглянути питання про передачу водоканалу в комунальну власність міста.
Після того, як проголосували порядок денний та регламент роботи сесії, розпочався розгляд питань.
До честі депутатів, засідання проходило чітко, за процедурою, без зайвих емоцій, по-діловому, конструктивно. Цьому сприяло й те, що всі питання порядку денного попередньо детально проговорювались, вивчались на засіданнях постійних комісій та колегії. Обранці не вдавалися до непотрібних затяжних дискусій, які раніше часто-густо перетворювалися на звичайні балачки, від яких нікому ніякої користі не було. Маючи на руках віддруковані матеріали – звіти, інформації, заходи, вони уточнювали окремі пункти, позиції. Так, було прийнято рішення по інформації заступника начальника центру зайнятості Ганни Івановчик   про хід виконання програми зайнятості населення району на 2010–2011 роки.
Депутати також прийняли рішення з блоку фінансових питань – ”Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2011 року”, „Про затвердження звіту про спрямування та використання коштів резервного фонду районного бюджету за серпень–вересень 2011 року”, „Про затвердження звіту про спрямування та використання коштів резервного фонду районного бюджету за жовтень-листопад 2011 року”, „Про внесення змін до рішення районної ради від 30 грудня 2010 року № 30 „Про районний бюджет на 2011 рік”, „Про передачу субвенції з районного бюджету”.
Не було у депутатів якихось суттєвих змін чи доповнень й до інших питань порядку денного – „Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури Свалявського району”, „Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення”, „Про клопотання ТзДВ „Свалявські мінеральні води” щодо проектів першої та другої зон санітарної охорони свердловин №   4-к та № 7-рз Полянського, № 3-рз Голубинського та № 26 Свалявського родовища мінеральних вод”, „Про призначення директора комунального унітарного   підприємства „Свалявське районне бюро технічної інвентаризації”, „Про оренду майна спільної власності територіальних громад району”, „Про Орієнтовний план роботи районної ради на 2012 рік”, „Про План діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік”, „Про районну програму „Власний дім” на 2012–2015 роки”, „Про районну програму роботи з обдарованою молоддю на 2011–2015 роки”, „Про   районну   програму   розвитку виробництва рослинницької продукції на період до 2015 року”, „Про   районну   програму   зайнятості населення на 2012–2014 роки”.
Врахувавши доповнення постійних комісій, зокрема, внести часткові зміни до додатку 3 проекту рішення „Про внесення змін до рішення районної ради від 30 грудня 2010 року № 30 „Про районний бюджет на 2011 рік”, надати в оренду Свалявському районному відділу управління держтехногенбезпеки у   Закарпатській області нежитлове приміщення адмінбудинку № 2, площею 36 м2, для розміщення службових кабінетів, строком на 1 рік, за адресою: м. Свалява, вул. Визволення, 1, що знаходиться на балансі відділу управління майном району районної ради, встановивши   річну   орендну   плату   в розмірі 1,00 грн., а також доповнити Орієнтовний план роботи ради питанням   „Про хід виконання програми „Турбота” (розглянути питання у II кварталі), депутати прийняли по них відповідні рішення.
У питанні „Різне” відповідно до свого попереднього рішення депутати заслухали інформацію головного лікаря райсанепідемстанції Івана Черненка про надання згоди на передачу цілісного майнового комплексу Свалявської районної СЕС із спільної власності територіальних громад району у державну власність. За його словами, сьогодні проводиться реорганізація служби і на базі Свалявської буде міжрайонна санепідемстанція, до якої ввійдуть, окрім нашого, Воловецький та Міжгірський райони. Рада прийняла рішення з цього питання.
Приємно відзначити, що всі репліки старанно продумувалися, осмислювалися, були діловими, особливо, коли мова зайшла про передачу районного РКП водопостачання та водовідведення. Голова районної ради Іван Гартавел ознайомив присутніх з рішеннями міської ради від 16.12.2011 року „Про звернення до Свалявської районної ради” (щодо передачі Свалявського РКП водопостачання та водовідведення у комунальну власність міста Сваляви та села Драчина) та листами Неліпинської, Керецьківської, Березниківської сільських рад щодо даного питання.
Свої думки висловили депутати Юрій Кошеля, Михайло Таліян, сільські голови Березників – Іван Дукай, Неліпина – Василь Мадяр та Керецьок – Михайло Маровді. Наголошувалось на необхідності юридичного вивчення даного питання.
Депутати Володимир Станкович та Владислав Безик відзначили, що пропонується передати РКП водопостачання та водовідведення міській раді з метою збереження тарифів на воду для населення Сваляви, Березників, Керецьок, Росошів та Неліпина на теперішньому рівні.
Визначити механізм передачі водоканалу з однієї форми власності в іншу пропонував і голова райдержадміністрації Георгій Уліганинець.
Оскільки депутати не змогли дійти консенсусу з даного питання, то подали ряд пропозицій, однак жодна з них не набрала необхідної кількості голосів.
Про роботу Свалявської пошти, яка є філією Мукачівської, говорила начальник Тетяна Гордубей. Вона просила депутатів посприяти відкриттю опорного пункту в селі Ганьковиці, аби покращити обслуговування населення.
На цьому перше пленарне засідання восьмої сесії завершило свою роботу.  

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com