Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 20 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Щороку святий Миколай приходить до малечі з подарунками.
Кожна дитина з нетерпінням чекає цього дня, бо Миколай - чудотворець піклується про дітей, направляє їх на праведну дорогу. Серце святого Миколая завжди відкрите для всіхиколая завжди відкрите для всіхиколая завжди відкрите для всіхиколая завжди відкрите для всіх, хто з вірою просить допомоги, а він ніколи і нікому не відмовляє в настанові та пораді.
Завітав святий Миколай і до вихованців Закарпатського центру соціально-психологічної реабілітації дітей. В цей радісний день   всі діти вірять, що знайдуть свій подарунок, тому що святий Миколай всіх бачить з небес, любить і дарує добро.
Привітати вихованців з цим чарівним святом прийшли гості – заступник голови Свалявської райдержадміністрації Грабар Е.В., начальник служби у справах дітей Свалявської райдержадміністрації Попович Г.І., представники кондитерської фірми «Форнетті».
  Радісні дитячі усмішки та сяючі від щастя очі. Такими зустрічали своїх гостей вихованці центру.
Діти підготували концертну програму. Пісні та вірші у їхньому виконанні лунали голосом срібних дзвіночків. У молитві до святого Миколая вони зверталися зі своїми потребами, бо вірять, що він допоможе.
  Гості вітали вихованців та дарували їм солодкі подарунки.
  Як добре, що в цей, такий неординарний час, знаходять люди, які наслідуючи святого Миколая, допомагають тим, хто найбільше цього потребує. І нехай це безкорисливе добро відобразиться у здійсненні духовних та матеріальних мрій. Нехай Боже благословення та успіх завжди будуть з тими, хто робить добро.

Директор ЗЦСПРД                                           Попович О.П.

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com