Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 13 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Учнівське самоврядування

Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Головні напрямки роботи учкомів у 2011–2012 навчальному році – це формування особистості школяра на звичаях і традиціях українського народу, поваги до державних символів своєї країни, профілактика правопорушень серед учнів, розвиток творчого мислення, формування власної точки зору, лідерських здібностей учнів, підготовка до самостійного життя, участь в житті школи, краю.
Учкоми працюють під девізом: „Самі рішили, самі зробили, самі відповідаємо” і взяли під контроль відвідування школи, санітарний стан класів, вшанування ветеранів, збір матеріалів до шкільних музеїв, шефство над учнями молодших класів. Участь молодого покоління в учнівському самоврядуванні   – важливий шлях і умова залучення вихованців до радикальних перетворень, що відбуваються в нашому суспільстві. В усіх ЗОШ укладені угоди про співпрацю учкому, дирекцій, батьків.
У районі працює школа молодого лідера. Протягом навчального року відбулося навчання з питань екологічного, превентивного, естетичного виховання учнів, профілактики їх шкідливих звичок.
Найкраще в районі працюють учкоми гімназії, Голубинської, Свалявської ЗОШ № 4, Пасіцької, Росошанської ЗОШ І–ІІ ступенів, Керецьківської, Дусинської, Плосківської ЗОШ   І–ІІІ ступенів з екологічного виховання учнів. Щорічно вони садять дерева, кущі на площі 10 га. У школах проводяться конкурси на краще озеленення класних кімнат. Оформлено нові стенди „Говорить учком” у Свалявській ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2, № 3, Родниківській, Свалявській ЗОШ І–ІІ ступенів № 4.
Учкоми Голубинської ЗОШ І–ІІ ступенів, Свалявської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1, Полянської ЗОШ І–ІІІ ступенів оновили стенди про ветеранів села, ветеранів війни. До 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні розгорнуто пошукову роботу в Дусинській, Керецьківській ЗОШ І–ІІІ ступенів та Сасівській ЗОШ І–ІІ ступенів.
Нещодавно на базі Свалявської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 відбувся семінар-навчання голів учкомів та педагогів-організаторів району. Присутніх привітали учні початкових класів ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 (керівник Н. Галавін), які виступили з концертною програмою до новорічних свят.
Голова учкому гімназії І. Свистак, педагог-організатор А. Йовбак презентували структуру та напрямки роботи учкому їхнього навчального закладу.
Ознайомлено присутніх з роботою учнівського самоврядування класів Полянської ЗОШ І–ІІІ ступенів (педагог-організатор О. Ф. Попович).
З планом заходів до новорічно-різдвяних свят Будинку школяра ознайомила його директор Ж Й. Ярчич.
Учні та вчителі оглянули виставку-конкурс „Новорічна композиція”, організовану відділом освіти та Будинком школяра. Перше місце вибороли члени учкому Неліпинської ЗОШ І–ІІІ ступенів (голова учкому Аніта Дмитровська. педагог-організатор Оксана Семенівна Мигович), друге –   Березниківська та Керецьківська ЗОШ І–ІІІ ступенів, третє – гімназія та Росошанська ЗОШ.
Відрадно відзначити, що члени учкому, учні Свалявської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 (керівник команди М. В. Дребітко) вибороли перше місце у півфіналі та третє у фіналі обласної гри-шоу „Знаю все”, яка проходила в м. Мукачеві, що транслювала „М-студія”. В грі брали участь 36 команд області.

Оксана ПИЛИПАНИНЕЦЬ, методист відділу освіти.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com