Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 18 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

УКРАЇНА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови   Свалявської   районної   державної   адміністрації
Закарпатської   областівід 15.12.2011 № 393                       м. Свалява

Про організацію   проведення Все-
українського перепису населення

Відповідно до статей 8,10 Закону України „Про Всеукраїнський перепис населення”, постанови Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 року № 1205 „Про заходи щодо підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 09.12.11 № 789 „Про організацію проведення Всеукраїнського перепису населення”:

1. Утворити районну територіальну комісію з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення у складі згідно з додатком.
2. Затвердити Положення про районну територіальну комісію з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення, що додається.
3. Виконкомам місцевих рад:
3.1. Утворити до 31 грудня 2011 року територіальні комісії з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення (далі – Перепис) та затвердити положення про них;
3.2. До 31 грудня 2011 року уточнити перелік та межі населених пунктів з упорядкуванням назв вулиць, провулків, нумерації кварталів, будинків та квартир;
3.3. Перевірити правильність та повноту обліку населення.
3.4. Сприяти відділу статистики у Свалявському районі в проведенні робіт із складання квартальних списків житлових будинків та житлових приміщень в інших будівлях у місті та великих сільських населених пунктах (із чисельністю населення 3000 осіб і більше) і списків сільських населених пунктів.
3.5. Забезпечити працівників, залучених відділом статистики у Свалявському районі до підготовлення і проведення Перепису та оброблення його результатів, приміщеннями з необхідними меблями та інвентарем, а також засобами зв’язку, транспортними засобами.
4. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадіністрації (Соломко О.О.), відділам райдержадміністрації: охорони здоров’я (Рипкович М.М), освіти (Русину В.П.), службі у справах дітей   райдержадміністрації (Попович Г.І):

2

4.1. Провести роботу, пов’язану із підготовленням до Перепису.
4.2. Забезпечити проведення перепису осіб, які постійно перебувають у закладах охорони здоров’я, установах і закладах соціального обслуговування, а також осіб, місце проживання (перебування) яких зареєстровано за місцезнаходженням центру обліку бездомних осіб, де вони перебувають на обліку, або закладу для бездомних осіб, де їм надається тимчасовий притулок.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови державної адміністрації Таліяна М.Й.

Голова   державної адміністрації  
Г.П.Уліганинець                                            
СКЛАД районної територіальної комісії з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення

ПОЛОЖЕННЯ про районну територіальну комісію з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com