Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Вівторок, 22 Січня 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

УКРАЇНА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови   Свалявської   районної   державної   адміністрації
Закарпатської   областівід 20.12.2011   № 397                       м. Свалява

Про затвердження Положення про спеціальну
комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій
техногенного та природного характеру
місцевого   рівня

            Відповідно до статей 2, 25, 27 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 14 червня 2002 року № 843 „Про затвердження Загального положення про спеціальну Урядову комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і Загального положення про спеціальну комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру регіонального, місцевого та об’єктового рівня ”, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 19.12.11 № 818 „Про затвердження Положення про спеціальну комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру регіонального рівня”,   з метою належної організації робіт із ліквідації надзвичайних ситуацій:
1. Затвердити Положення про спеціальну комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру місцевого рівня, що додається.
2. Виконкомам місцевих рад:
2.1. Затвердити Положення про спеціальну комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру місцевого рівня до 30 грудня 2011 року.
2.2. У встановленому порядку сприяти у розробленні відповідними   керівниками підприємств, установ та організацій Положення про спеціальну комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру об’єктового рівня.
            3.Контроль за виконанням цього розпорядження   покласти на першого заступника голови державної адміністрації Кошелю Ю.М.

Голова державної адміністрації  
Г.П.Уліганинець

ПОЛОЖЕННЯ про спеціальну комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру місцевого рівня

 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com