Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 20 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

від 23.12.2011 № 404                       м. Свалява

Про створення постів радіаційного
і   хімічного спостереження та
розрахунково-аналітичної групи

  Відповідно до статей 2, 25, 27 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статей 9, 15 Закону України „Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру”, статті 16 Закону України „Про правові засади цивільного захисту”,   наказів Міністерства надзвичайних ситуацій України: від 6 серпня 2002р.   № 186 „Про введення в дію Методики спостережень щодо оцінки радіаційної та хімічної обстановки”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.08.02 за № 708/6996 та від 11.08.2010 № 149 „Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації роботи розрахунково-аналітичної групи та Методичних рекомендацій щодо організації роботи поста радіаційного і хімічного спостереження”, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 16.12.11 № 811 „Про створення постів радіаційного і хімічного спостереження та розрахунково-аналітичних груп”, з метою своєчасного вжиття заходів щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, запобігання та реагування на них:

1.Затвердити склад розрахунково-аналітичної групи пункту управління райдержадміністрації,   перелік постів радіаційного та хімічного спостереження, перелік диспетчерських служб, що здійснюють на території району постійне радіаційне та хімічне спостереження   згідно додатків 1 – 3.
2.Установити, що   розрахунково-аналітична група пункту управління райдержадміністрації та пости радіаційного та хімічного спостереження   у своїй діяльності керуються відповідним Примірним положенням, затвердженим розпорядженням голови облдержадміністрації від 16.12.11 № 811.
3.Рекомендувати керівникам підприємств, організацій, установ, на базі яких створюються пости радіаційного та хімічного спостереження,   диспетчерські служби, що здійснюють на території району постійне радіаційне та хімічне спостереження:
3.1. Вжити заходів щодо підготовлення та оснащення постів радіаційного та хімічного спостереження, диспетчерських служб необхідним обладнанням, положеннями та іншою відповідною документацією.
3.2. Провести відповідну роботу з підготовки та навчання, забезпечивши готовність до дій особового складу наведених формувань.
3.3. Забезпечити своєчасне передавання інформації диспетчерськими службами, постами радіаційного та хімічного спостереження через розрахунково-аналітичну групу до керівництва райдержадміністрації.
4. Відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації здійснювати перегляд складу та наявності диспетчерських служб, постів радіаційного та хімічного спостереження, розрахунково-аналітичної групи кожні 3 роки.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови державної адміністрації Кошелю Ю.М.

Голова державної адміністрації
Г.П.Уліганинець

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com