Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Неділя, 15 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  «Зустрічаймо Новий Рік!»


Саме таку назву отримала новорічна програма напередодні всенародного святкування, яка відбулася у Будинку культури, завдяки спільним зусиллям учнів шкіл нашого міста та районного відділу освіти. Запальний настрій від святкового концерту отримали всі гості дійства.

    Довгоочікувані зимові свята приносять багато радості не тільки дітям, але й дорослим. Всі з нетерпінням чекають новорічних свят, і кожен готується до них по-різному. Школярі до цього відносяться якось по-особливому, адже звичайні будні вони в силах самотужки перетворити на справжню казку. Тож подібна казка з традиційними   Дідом Морозом і Снігуронькою не оминула й Сваляву. Спільними зусиллями міські школярі підготували чудову новорічну програму для вчителів, батьків та інших шанованих запрошених. Гостем від адміністрації був начальник відділу освіти Русин В.П., який розділив радісні моменти святкового концерту зі школярами.
        Своїми талантами розважали та дивували юні актори, танцівники та співаки шкіл   №1, №2, №3, №4 та гімназії. Пісня «Падає сніжок» у виконанні Макари Даніелки (ЗОШ №2), пісня «Ніч новорічна» (ЗОШ №2), «Джінгл белс рок» (гімназія), «Щасливий Новий Рік» (ЗОШ №3) – ці пісні глядачі не лише із захопленням слухали, а й підспівували виконавцям. Запальними танцями розважали гімназія – композиція «Чі-ва-ва» та школярі школи №3. Багато новорічних казок та інсценівок було зіграно на сцені   того вечора: гуморески від свалявської гімназії, новорічні казки від школи №1 та №3, інсценівка «У пошуках Снігуроньки» від школи №1 та «Новорічні пригоди Діда Мороза» від школи №4.
Щасливі та радісні усмішки дітей і гостей відбивалися на новорічних іграшках, якими була прикрашена ялинка на сцені. Ніхто не залишився байдужим до свята. Завдяки школярам новорічна атмосфера панувала не тільки в залі, а навіть поселилася у серцях усіх присутніх.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com