Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Неділя, 15 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Організаційна робота – фундамент єдності профспілок

Ефективність діяльності профспілкових організацій, їх вплив на стан і вирішення завдань у колективах значною мірою залежить від злагодженості та чіткості організаційної роботи. Розуміючи важливість цього, районний комітет профспілки працівників освіти організував 27 грудня 2011 року на базі Керецьківської ЗОШ І–ІІІ ступенів семінар-навчання для голів первинних профспілкових організацій Свалявщини.
„Організаційна робота – це копітка справа, яка забезпечує справжню єдність дій членських організацій у виробленні спільних позицій щодо захисту конституційних, трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки” – такими словами відкрила семінар в. о. голови комітету профспілки Марія Петрівна Немеш. Зокрема, вона наголосила на важливості подібних навчань, особливо в сучасних умовах профспілкового руху, зосередила увагу на питаннях організаційного зміцнення, документаційного забезпечення діяльності профспілок, формування позитивного іміджу, розширення поінформованості спілчан.
І вся подальша розмова торкалася нових принципів та засад організаційної діяльності, вдосконалення координації та підвищення ефективності профспілкової роботи в цілому.
Голова профкому даної школи М. М. Сакаль, який брав участь у семінарі, поділився досвідом роботи, розповів про профспілкову організацію навчального закладу, співпрацю з дирекцією школи, вказав на літературу, яку використовує у своїй роботі, окреслив основні напрямки діяльності профорганізації.
На питаннях культурно-масової роботи зупинився член президії РК профспілки працівників освіти В. В. Попович, який відповідає за цю ділянку роботи, назвав переможців районного та обласного рівнів. Побажав, щоб вчителі активніше долучалися до різних видів змагань. Запропонував внести пропозиції, які прозвучали на семінарі, до плану роботи РК профспілки на 2012 рік.
Змістовним та конструктивним був „круглий стіл”, який завершував семінар. За результатами виступів і обговорень учасники відзначили, що постійне вдосконалення організаційної роботи та використання нових методів її ведення забезпечать міцність не лише окремо взятої профорганізації, а профспілкового руху в цілому.
Навчання відбулися. Учасники ділилися враженнями, обговорювали почуте, дискутували. На їхню думку, організаторам вдалося основне – поєднати теоретичну базу із практичними аспектами. А безпосереднє спонукання до активної роботи, постійний діалог – запорука успішності засвоєння отриманої інформації та реалізації її у щоденній профспілковій роботі.

Надія БУНДА, голова первинної профспілкової організації Свалявської ЗОШ І–ІІІ ступенів №1.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com