Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 19 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Не лише поліглоти, а й неперевершені артисти

Сучасний стан міжнародних зв’язків України, вихід її до європейського та світового простору зумовлюють розглядати іноземну мову як важливий засіб міжкультурного спілкування. З метою популяризації вивчення іноземних мов (у Свалявській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 2 це англійська та німецька мови), відповідно до плану роботи школи на 2011/2012 навчальний рік, Положення про проведення предметних тижнів та з метою підвищення ефективності навчально-виховного процесу, активізації методичної роботи, розвитку творчої діяльності, професійної майстерності і компетентності педагогічних працівників, пропаганди передового педагогічного досвіду та розвитку творчих здібностей учнівської молоді, в Свалявській ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2 в грудні було проведено Тиждень іноземних мов.
Фойє школи оздоблене змістовними та чудово оформленими стінгазетами на різноманітну тематику: „Королівська сім’я”, „Шотландія – земля замків”, „Музика в нашому житті”, „Спорт в нашому житті”, „З Новим роком!” тощо... Саме в такій урочистій святковій атмосфері, затамувавши подих, учні школи спостерігали за маленькими артистами, які підготували прекрасні номери до урочистого відкриття заходу. Першими виступили учні 2”б” класу (вчитель М. Г. Бобаль). Хлопчики потішили захоплену публіку англійськими загадками та віршами, а дівчатка із задоволенням виконали пісню „Пори року”. Учні 3”а” класу (вчитель І. В. Улман) розважили глядачів казкою „Червона шапочка”   англійською мовою. Хлопці й дівчата 8”а” класу (вчитель А. А. Попович) представили німецьку народну пісню „Зелений, зелений...”. Сонети Шекспіра у виконанні десятикласниць Ірини Стегури та Марини Конопльової (вчитель І. В. Улман) допомогли відчути епоху, в якій жив і творив невмирущий бард англійського народу. А веселі англійські народні пісні у виконанні учнів 6”б” класу (вчитель Л. В. Пелих) знову налаштували публіку на веселий лад.
Невід’ємна складова тижня – відкриті уроки. У А. А. Попович – це „Інтернет школа” (9”а”), І. В. Улман – „Іграшки та ігри” (2”а”), М. Г. Бобаль – „Місто” (4”а”), Л. В. Пелих – „Книги – наші друзі” (6”б”). Всі уроки – комунікативно спрямовані, пріоритетні види діяльності – ті, що пов’язані з формуванням в учнів умінь і навичок використовувати мову як засіб спілкування. Діти із задоволенням розмовляють іноземною мовою, у них сформовані комунікативні навички та вміння, розвинута самостійність, пізнавальна і соціальна активність.
Урочисте закриття Тижня іноземних мов – фінальний акорд. Першою вітає присутніх Олександра Штецо (вчитель І. В. Улман) прекрасно виконаною ліричною піснею. Другі – учні 5”а” класу (вчитель Л. В. Пелих) із жартівлиою англійською подією. Третій виступ – учні 8”а” класу (вчитель А. А. Попович) з гумористичною німецькою піснею – викликав щирі аплодисменти глядачів. А разом з ученицею 8”а” класу Олександрою Русин (вчитель М. Г. Бобаль) популярну англійську пісню наспівували всі присутні.
Підбиваючи підсумки Тижня іноземних мов, заступник директора школи з навчально-виховної роботи Т. В. Файт зазначила: „Кожен з нас – неординарна творча особистість, яка прагне не тільки розуміти, для чого їй потрібні знання і де їх можна застосовувати, а й творити на основі цих знань щось своє, неповторне. Саме тому вчителі нашої школи використовують у своїй навчально-виховній роботі найрізноманітніші педагогічні технології. Вони намагаються не тільки дати учням знання з базових дисциплін, а й розвивати їх творчі здібності, широкий простір дитячу фантазію і спрямувати креативні навички у правильне русло. З цією метою в нашій школі проводяться предметні тижні, під час яких учні можуть проявити себе, пізнати тонкощі наук, продемонструвати, які вони вправні поліглоти, винахідники та неперевершені артисти”. Тетяна Василівна високо оцінила роботи вчителів іноземних мов, відзначила, що учні школи традиційно показують чудові результати під час олімпіад різних рівнів. Отже, Тиждень іноземних мов у Свалявській загальноосвітній школи І–ІІІ ступенів № 2 добіг кінця. Учні, вчителі та батьки з радістю і натхненням взяли в ньому участь і з нетерпінням чекають на відповідний захід у наступному навчальному році.

Марія Бобаль,
голова методоб’єднання вчителів іноземних мов Свалявської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com