Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 11 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Свалявської районної ради „Про встановлення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення”

Свалявська районна рада на підставі поданих Свалявським районним комунальним підприємством водопостачання та водовідведення розрахунків розробила проект рішення районної ради „Про встановлення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення”.

Метою прийняття проекту рішення Свалявської районної ради є встановлення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення для стабілізації фінансового стану Свалявського районного комунального підприємства водопостачання та водовідведення.

Тарифи на послуги водопостачання та водовідведення, після прийняття рішення, будуть   поширюватись на населення району, бюджетні установи і організації та суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території району.

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адресу:

Свалявська районна рада, 89300, м.Свалява, пл.Головна, 1; e-mail: info@svalyava-vlada.gov.ua.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднено шляхом розміщення на офіційному веб-сайті в мережі Інтернет www.svalyava-vlada.gov.ua в розділі „Регуляторна політика”.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 06.03.2012 у письмовому та/або електронному вигляді.

Свалявська районна рада
04.02.2012

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com