Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 13 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Свалявської районної ради „Про погодження вартості одної норми часу на   роботи   та   послуги,   що   виконуються комунальним   унітарним   підприємством „Свалявське районне бюро технічної інвентаризації”.

Свалявська районна рада на підставі поданих комунальним унітарним підприємством „Свалявське районне бюро технічної інвентаризації” розрахунків розробила проект рішення районної ради „Про погодження вартості одної норми часу на   роботи та послуги, що виконуються комунальним унітарним підприємством „Свалявське районне бюро технічної інвентаризації”.

Метою прийняття проекту рішення Свалявської районної ради є погодження вартості одної норми часу на роботи та послуги, що виконуються комунальним унітарним підприємством „Свалявське районне бюро технічної інвентаризації” для стабілізації фінансового стану підприємства.

Норми часу на роботи та послуги, після прийняття рішення, будуть поширюватись на населення району, бюджетні установи і організації та суб’єктів господарювання.

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адресу:

Свалявська районна рада, 89300, м.Свалява, пл.Головна, 1; e-mail: info@svalyava-vlada.gov.ua ;

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднено шляхом розміщення на офіційному веб-сайті в мережі Інтернет www.svalyava-vlada.gov.ua в розділі „Регуляторна політика”.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 13.03.2012 у письмовому та/або електронному вигляді.

Свалявська районна рада
11.02.2012

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com