Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Понеділок, 24 Лютий 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Почесною Грамотою відзначив парламент України діяльність Павла Ганинця

Днями в наш район найшла приємна звістка – головного лікаря санаторію „Квітка полонини”, депутата Свалявської районної ради Павла Ганинця   нагороджено Почесною Грамотою Верховної Ради України.
Так парламент відзначив багаторічну діяльність нашого земляка на благо української спільноти. Підставами для нагородження   в офіційному документі – розпорядженні Голови Верховної Ради України Володимира Литвина названо вагомий внесок відомого на теренах України курортолога в галузь охорони здоров’я, його активну позицію в громадсько-політичних справах, плідну роботу в представницькому органі місцевого самоврядування та високий професіоналізм.
Нагадаємо нашим читачам, що Павло Павлович Ганинець прийшов у санаторно-курортну галузь ще 1974 року – після закінчення медичного факультету Ужгородського державного (нині – національного) університету. Подолав шлях від лікаря-ординатора до заступника головного лікаря санаторію „Поляна”. З вересня 1986 року і до сьогодні є головним лікарем санаторію „Квітка полонини”. Одночасно й одним із співзасновників ТОВ „Сузір’я”, ТОВ „Маргіт”, НВА „Племконецентр”. Його зусиллями санаторно-курортна та суміжні до неї галузі в районі стабільно розвиваються, впроваджуються в повсякденну роботу сучасні європейські стандарти.
У 1995 році Павло Ганинець організував випуск збірника наукових праць „Сучасні проблеми рекреації на курортах Карпатського регіону”, став автором і спіавтором книг з проблем санаторно-курортного лікування та майже півсотні статей у наукових виданнях.
В 1998 році Павлу Ганинцю було присвоєно почесне звання „Заслужений лікар України”.
Упродовж кількох скликань Павло Ганинець – депутат Свалявської районної ради, у представницькому органі очолював постійну комісію з питань землеустрою, екології та раціонального використання природних ресурсів.
Він лауреат та переможець численних вітчизняних та міжнародних рейтингів у різних номінаціях, де його відзначають як кращого менеджера 2007 року Європейською Бізнес-Асамблеєю. В „арсеналі” Павла Павловича є чимало   профспілкових відзнак. Торік він також став володарем „Золотого Меркурія” – головної відзнаки міжнародного проекту, що вручається в рамках відомої іміджевої програми „Лідери ХХІ століття” за особистий внесок в оздоровлення вітчизняної економіки та розвиток інтеграційних процесів.
Почесну Грамоту Верховної Ради України вручив Павлу Ганинцю перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради України Іван Маркович Куцик.

Наш кор. 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com