Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 13 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Ми – олімпійська надія УкраїниНайціннішим для кожної людини є її здоров’я. В сучасну епоху, в оточенні „чудес цивілізації” людина розслабляється, менше рухається, втрачає почуття фізичної бадьорості, енергії, саме тому таким важливим постає питання формування свідомості учнів щодо корисності та необхідності занять фізичною культурою і спортом.
З цією метою, за ініціюванням Національного олімпійського комітету України, 24 лютого проведено районний етап спортивно-масового заходу серед дітей „Олімпійське лелеченя”, який спрямований на реалізацію одного із важливих напрямків – надихнути молодих людей долучитись до спорту, сприйняти його філософію та жити за олімпійськими цінностями.
На змаганнях було представлено 17 команд навчальних закладів району. Суддійство забезпечила ДЮСШ на чолі з О. М. Головничем. У фінальний тур   вийшли команди Свалявських ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1, № 3, Керецьківської та Полянської ЗОШ І–ІІІ ступенів. Програма заходу включала три частини: спортивну, освітню та культурну. Розпочалися змагання з презентації команд, де учні представили емблеми, девіз, відомості про свою школу з використанням художнього слова, музичного супроводу.
Тут не можна не відзначити команду Сасівської ЗОШ І–ІІ ступенів, яка, на жаль, не ввійшла до фіналу, але представила чудову презентацію у віршованій формі, елементами вокалу, з виконанням елементів видів спорту, танцю тощо. Музичний супровід презентацій Полянської ЗОШ І–ІІІ ступенів та Свалявської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1, грою на акордеоні, забезпечили В. М. Цоклан та Л. Ю. Рева.
Наступним важливим етапом була комбінована естафета, під час якої учні змагалися в різних видах рухової діяльності: біг з підбиванням повітряної кульки, біг з підкиданням м’ячика ракеткою, стрибки в мішок, стрибки з м’ячем, затиснутим між колінами, стрибки „по купинах”, ведення баскетбольного м’яча з обвідкою стійок, ведення футбольного м’яча, подолання перешкод тощо. Свою гарну фізичну підготовленість та спортивні здібності на цьому етапі змагань виявили учні Полянської та Свалявської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3. Похвально, що всі команди-учасниці продемонстрували добрі відносини, взаєморозуміння, взаємоповагу, толерантність.
Продовжилися змагання рухливою грою – малюкбол (піонербол). Сильнішими в цьому виді стали учні Керецьківської ЗОШ І–ІІІ ступенів. Ну, а культурно-освітня програма заходу включила в себе вікторину „Знавець олімпійського спорту”, конкурс малюнків та літературних творів на олімпійську тематику. У цьому виді змагань учасники всіх команд були на висоті, бо продемонстрували гарні знання стосовно історії Олімпійських ігор, видатних спортсменів, уявлення про Олімпійський рух.
Переможцем стала команда Полянської ЗОШ І–ІІІ ступенів (вчитель О. М. Фалес), яка виявилася найсильнішою в комбінованій естафеті, що і мало вирішальне значення. Вона нагороджена грамотою відділу освіти та кубком, який вручив від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Е. В. Майор. Знання історії та розвитку олімпійського руху, його ідеалів і цінностей, формування в учнів навичок та культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом має велике виховне і освітнє значення, бо виховує учнів на гуманістичних цінностях.

Вікторія ПОПОВИЧ,
головний спеціаліст відділу освіти.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com