Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 11 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Подорож четвертокласників до світу книги

Котрий рік поспіль у районній дитячій бібліотеці нашого міста стало доброю традицією проводити тиждень книги. Цього разу директор О. І. Камінська запросила на відкриття учнів 4”б” класу загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 3 разом з класоводом М. Й. Яковченко.
Ведучі заходу В. В. Островка та М. І. Мішко підготували цікаве свято з конкурсами та заохочувальними призами. Учні із задоволенням брали участь у грі-вікторині, присвяченій книзі, – розгадували загадки, ділилися прислів’ями і перевірили себе в знанні казок. Почесне звання „Головний книгознавчик” отримала переможниця вікторини Олександра Крехняк. Кращою у конкурсі „Подорожуємо казкою” стала Маргаритка Козар, яка нагороджена медаллю „Мудра сова”.
Організатори також ознайомили школярів з новими для них книжковими героями та історіями. Нагадали малечі про те, що книга допомагає здійснити будь-які подорожі, побувати в будь-якій країні та познайомитися з її дивовижними мешканцями.
Крім того, учні 4”б” класу мали можливість дізналися про книжкові новинками, які з явилися у бібліотеці.
Відкриття тижня книги співпало з днем народження одного із учнів – Едуарда Поповича. Всі разом привітали іменинника   піснею „Happy birthday”.
Діти залишилися задоволеними та були вдячні працівникам районної дитячої бібліотеки за подаровану їм незабутню подорож у світ книги. Школярі пообіцяли частіше приходити до бібліотеки та продовжувати свою дружбу з книгою.

Маріанна Яковченко.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com