Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 11 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Свалявської районної ради „Про внесення змін до додатку 1 Порядку   надання   дозволів   на спеціальне використання природних рослинних ресурсів місцевого значення”.

Свалявська районна рада розробила проект рішення „Про внесення змін до додатку 1 Порядку   надання   дозволів   на спеціальне використання природних рослинних ресурсів місцевого значення”.

Метою прийняття проекту рішення Свалявської районної ради є спрощення процедури отримання документів дозвільного характеру.

Зміни до додатку 1 Порядку надання дозволів на спеціальне використання природних рослинних ресурсів місцевого значення, після прийняття рішення, будуть поширюватись на населення та суб’єктів господарювання, які здійснюють на території району діяльність по заготівлі (закупці) природних рослинних ресурсів місцевого значення.

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адресу:

Свалявська районна рада, 89300, м.Свалява, пл.Головна, 1; e-mail: info@svalyava-vlada.gov.ua ;

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднено шляхом розміщення на офіційному веб-сайті в мережі Інтернет www.svalyava-vlada.gov.ua в розділі „Регуляторна політика”.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 10.07.2012 у письмовому та/або електронному вигляді.

Свалявська районна рада
09.06.2012

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com