Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 11 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Найщиріші слова – охоронцям здоров’я

Минулого четверга у великому залі адмінбудинку панувала святкова і урочиста обстановка. Тут вшановували праацівників медичної галузі району. Лікарі і медсестри, санітарки та технічні працівники районної лікарні, фельдшери та лікарі сільських амбулаторій і фельдшерських пунктів зібрались цього дня, щоб вислухати вітальні слова від представників влади, колег та друзів. І щирих слів справді не бракувало.
Відкриваючи зібрання, заступник головного лікаря з лікувальної частини Мирослав Мелеш відзначив, що медик – це покликання серця, медичні працівники надають людям моральну підтримку, вселяють віру в зцілення і   налаштовують на здоров’я. Своєю самовідданною працею люди в білих халатах здобули визнання в пацієнтів. Побажав їм міцного здоров’я, щастя, благополуччя.
Теплі слова вітань, вдячність за високий професіоналізм, гуманізм, доброту сердець, вірність раз і назавжди обраній професії адресував охоронцям здоров’я голова райдержадміністрації Георгій Уліганинець.
– Медичні працівники самовіддано служать людям, тому і повага до їхньої праці особлива. Професія медика важка і відповідальна і водночас найгуманніша і вкрай необхідна суспільству. Адже, що може бути важливішим від життя людини, а лікарі щодня, щохвилини оберігають ці найвищі цінності. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу і найтепліші слова. Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя сотень, тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант, – резюмував очільник. Потім вручив грамоти райдержадміністрації рентгенологу Олександру Поповичу, старшій медсестрі травматологічного відділення Еріці Поцко, медсестрі терапевтичного відділення Вірі Тегельман, завідуючим реанімаційного відділення Михайлу Гелеті та дитячого – Марії Шрамл.
З нагоди   професійного свята   щирі вітання та безмежну вдячність за чуйні серця, врятовані життя, повернуте здоров’я мешканцям нашого району висловив і голова районної ради Іван Гартавел. Він зазначив, що роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. І кожний лікар розуміє: здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти учнів Гіппократа. Протягом тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються постійною любов’ю та повагою. Їх талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення. Від імені голови обласної ради Івана Балоги вручив грамоти і подарунки головному лікарю Керецьківської АЗПСМ Івану Балажу, головному лікарю райлікарні Олександру Сурану, завідуючій фельдшерсько-акушерським пунктом Родникової Гути Мар’яні Гартавел, завідуючому реанімаційним відділенням Михайлу Гелеті, завідуючій Ганьковицьким фельдшерсько-акушерським пунктом Еріці Керечун, лікарю-кардіологу Миколі Сокачу, старшій медсестрі рентгенологічного відділення Тетяні Станкович, головному лікарю Плосківської АЗПСМ Олені Качур.
Вітаючи своїх колег з професійним святом, начальник відділу охорони здоров’я РДА Микола Рипкович наголосив, що   споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для   неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм. Особливо приємно   відзначити молодих спеціалістів, які вже здобули заслужену повагу і авторитет.
Сьогодні райдержадміністрація та районна рада вважає одним із головних своїх завдань – підтримку галузі охорони здоров’я, підвищення соціального статусу медичного працівника. Переконаний, що ми зуміємо піднести цю життєво важливу сферу на якісно новий рівень, виправдати всі ваші надії та сподівання.
Дякуємо вам, шановні медичні працівники, – і тим, хто вже вийшов на пенсію, і тим, хто продовжує чесно виконувати свої обов’язки – за сумлінну працю, майстерність, вірність обраній професії, любов до людей   та недоспані ночі. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам, – мовив начальник.
Чимало теплих слів почули цього дня люди в білих халатах і від свого керівника – головного лікаря райлікарні Олександра Сурана. Він, зокрема, відзначив, що попри всі труднощі, які є нині, керівництво області, району та адміністрація райлікарні   роблять усе, щоб створити найкращі умови праці, аби талант і високий професіоналізм були гідно оцінені. Звичайно, не все йде, так як би того хотілося, але сподіваємось на краще і з оптимізмом дивимось у майбутнє Висловив вдячність за високий професіоналізм, самовідданість, людяність, за вірність клятві Гіппократа, високому покликанню благородної професії медика.
Олександр Олександрович вручив кращим представникам медичної сфери грамоти та грошові премії. І хоча список – солідний, сьогодні, в їхнє свято, називаємо їх поіменно: лікар-травматолог Михайло Гелета, рентгенолог Андрій Суран, лікар приймального відділення Неля Тарасова, лікар відділення   „швидкої допомоги” Магдалина Русин, завідуючий інфекційним відділенням Ганна Дзямко, лікар-офтальмолог Марія Міланова, начальник відділу кадрів Марія Воронич, головний бухгалтер   Любов Лізанець, секретар Людмила   Пліс, медсестри Олена Деврі, Єлизавета Хваста, Марія Ковбінь, Наталія Жеревчук, Марія Йовбак, Наталія П’ятак, Світлана Камінчук, Наталія Бобаль, Мар’яна Кучінка, Оксана Попович, дільнична медсестра Мар’яна Поцко, молодша медсестра поліклініки Олена Німчук, баклаборант Мар’яна Пасічник, фельдшер Леонід Пивовар, медстатист Надія Назаренко, водій „швидкої допомоги” Іван Фурдела, завідуюча Яківським ФАПом Оксана Гнаткович, фельдшер АЗПСМ с. Поляни Надія Кантор, сестра-господиня Олена Кеменяш. Окрім за сумлінну працю та досягнуті успіхи в роботі оголосив подяки Євгенію Дзямку, Юрію Грабарю, Олександрі Свериді, Тетяні Павлович, Ганні Калабішці, Івану Поповичу, Оксані Дукай, Світлані Цехмейструк, Вірі Сіладі, Єлизаветі Попович, Мар’яна Талащук, Оксані Івашкович, Марії Мигович, Марії Січак, Наталії Пологі, Марії Терів, Любові Рибалкіній, Тетяні Шекмар, Анжеліці Сакаль, Оксані Фізер, Олені Пудовій, Олесі Метенько, Юрію Бендасу, Людмилі Легезі, Наталії Попович та Бориславі Мерзанич.
Привітав представників найгуманнішої у світі професії і побажав їм міцного здоров’я, щастя, тепла і розуміння рідних, мудрості і терпіння, благополуччя, Божого благословення і вдячності пацієнтів Свалявським міський голова Іван Ланьо. Конверти із значною сумою коштів за сумлінну і професійну роботу від імені свого брата – обласного депутата Михайлв Ланьо він передав усім відділенням райлікарні, сільським амбулаторіям та фельдшерським пунктам.
З особливим задоволенням вітали медиків і аматори   художньої самодіяльності районного Будинку культури – Ліліта Стегура, Маріанна Попович, Ірина Дербаль та гурт „Свалявські музики” під керуванням Павла Личка. Чудова концертна програма, присвячена людям у білих халатах, викликала шквал аплодисментів та подарувала всім без винятку добрий настрій і наснагу в роботі.
„Будьте і ви здорові!” – лунало з уст ведучої Маріанни Попович найцінніше побажання, до якого приєднались усі, хто прийшов цього дня привітати представників найгуманнішої професії у світі, тих, хто дарує нам життя, надію на те, що недуги будуть подолані, віру в наступний день без болю. Низький уклін вам, люди в білих халатах!

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com