Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 12 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

День відкритих дверей у Свалявському професійному ліцеї:
„Ласкаво просимо до нас на навчання!”

Завдання, яке стоїть перед професійними навчальними закладами ХХІ   століття, – учити дітей   реального життя. А це вимагає значно більших, ніж раніше, інтелектуальних , духовних і фізичних   сил.
Які ідеали обере молода людина, якими знаннями запасеться – таким і буде її подальше життя.
Ким бути? Яку професію обрати до душі? Ці питання свого часу постають перед кожною молодою людиною. По-справжньому актуальними вони є сьогодні для випускників шкіл району. Значна частина учнів 9-х класів планує влитися в ряди робітників, але ще не визначилися, яку саме спеціальність обрати.
Стрімкий розвиток сучасної економіки та виробництва, тенденція змін в суспільстві від ресурсоємної економіки до економіки, яка базується на знаннях з широким застосуванням новітніх технологій, сучасних матеріалів та інструментів, – все це вимагає і якісно нового підходу до підготовки робітничих кадрів. Саме завдання підготовки кваліфікованого фахівця є основним завданням Свалявського професійного будівельного ліцею. Переконатися в цьому мали можливість випускники 9-х класів шкіл району під час проведення Дня відкритих дверей у нашому навчальному закладі.
Ліцеїсти, вчителі та майстри виробничого навчання   ретельно підготувалися до цього заходу, намагаючись переконати всіх запрошених у перевагах тих професій, яких навчають у нашому   ліцеї . А це, зокрема, маляр, штукатур, електрогазозварник, електромонтажник, столяр будівельний, швачка, оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних.
При підготовці кваліфікованого спеціаліста перед навчальним закладом постають питання якісного навчання, не формальної, а фактичної кваліфікації. В ліцеї для цього створені всі умови. І під час зустрічі з випускниками шкіл педагогічний колектив та учні ліцею   намагалися продемонструвати все те, що вміють робити своїми руками, щоб переконати запрошених у значимості тих професій, яким навчають у нас,   підштовхуючи їх до правильного вибору.
Учні мали можливість подивитися кабінети, комп’ютерні лабораторії, навчальні майстерні, одні з кращих в області спортивний та актовий зали, оглянули музей народного побуту та   виставку технічної   і художньої творчості, яку до цього свята організували ліцеїсти.
Газозварники   підготували до виставки учнівських робіт зразки кованих виробів, красиві підставки для квітів.
Швачки демонстрували одяг для повсякденного вжитку та різних торжеств, вишиванки,   художні вироби з бісеру. У багатьох дівчаток, мабуть, виникало бажання приміряти пишні сукні і відчути себе принцесами на балу.
Електромонтажники виставили діючі моделі вуличного освітлення, оригінальні світильники.
З захопленням розглядали учні офісні столи та шафи, зроблені руками столярів.
Оператори   комп’ютерного   набору демонстрували друковану продукцію у вигляді оригінальних календарів,   візиток, святкові листівки, презентації, красиво оформлені стенди, розробки уроків, портфоліо тощо.
Милували око макети та картини, виконані учнями груп малярів, з сучасних будівельних та природних   матеріалів.
Усвідомлюючи, що все це зроблено руками ліцеїстів, більшість запрошених випускників шкіл виявили бажання теж навчитися робити   подібні речі.
Гостей запросили до актового залу, де з самого ранку звучали святкові мелодії у виконанні духового оркестру, який носить звання народного. Директор ліцею М. І. Гулович ознайомив присутніх з умовами навчання в нашому навчальному закладі, розповів про його матеріальну базу, про важливість професій, яких навчають тут кваліфіковані майстри виробничого навчання та педагоги, запросив школярів на навчання в Свалявський професійний будівельний ліцей.
Завершився День відкритих дверей концертною програмою. Гості передивилися фільм-презентацію про життя ліцею, з задоволенням переглянули і послухали пісні, декламування поезії та циркові номери, підготовлені ліцеїстами.
Свято завершилося, всі залишилися задоволені. І ми сподіваємося, що у вересні знов зустрінемо тих, хто був присутній тут, але вже у якості   учнів ліцею. Ласкаво просимо до нас на навчання.
                           
Тетяна Губаній,викладач ліцею.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com