Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 14 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Дотація „ в руки селянину” за утримання ВРХ

За утримання великої рогатої худо¬би селяни отримуватимуть державну фінансову підтримку. Відповідне рі¬шення прийняв Кабінет Міністрів 23 квітня, внісши зміни до Порядку нара¬хування податку на додану вартість, що сплачується до державного бюд¬жету переробними підприємствами за реалізовані ними молоко, молочну си¬ровину та молочні продукти, м’ясо і м’ясопродукти, іншу продукцію пере¬робки тварин, закуплених у живій вазі, а також виплати і використання коштів, що надійшли від його сплати.
На наполягання Прем’єр-мініс¬тра розроблено механізм дотації „безпосередньо в руки селянину”. Відповідно до рішення Уряду, випла¬та спеціальної бюджетної дотації здійснюється фізичним особам за утримання ними молодняку великої рогатої худоби, який народився в господарствах населення, та за збе¬реження його до певного віку від да¬ти подання відповідних документів.
Спеціальна бюджетна дотація виплачується за утримання молодняку ВРХ, який на момент подання фізични¬ми особами відповідних документів у перший раз досяг певного віку, у роз¬мірі:
– за молодняк ВРХ віком від 3 до 5 місяців – 250 гри. за голову;
– за молодняк ВРХ віком від 6 до 8 місяців – 500 грн. за голову;
– за молодняк ВРХ віком від 9 до 11 місяців (включно) – 750 грн. за голову.
Під час засідання також прийня¬то рішення максимально спростити кількість необхідних документів. Так, для отримання дотації за молодняк ВРХ селяни повинні подати в сільські, селищні чи районні ради лише копії паспорта особи, ідентифікаційного но¬меру, паспортів ВРХ та номер рахунку в банку. При цьому було зазначено, що для перерахування коштів можна ско¬ристатися тим рахунком, який селяни вже відкривали для отримання відшко¬дування понесених витрат за вагу придбаної худоби.
Перерахунок коштів Держказначейство здійснюватиме безпосеред¬ньо на зазначений селянином банків¬ський рахунок.
За довідками звертатися в державну лікарню ветеринарної медицини району. Телефони: 2-33-22, 0508699584.
Департамент Інформації та омунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com