Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 20 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Підвищено розмір рівня забезпечення прожиткового мінімуму

З метою посилення адресності державної соціальної допомоги, яка надасться малозабезпеченим сім'ям, та покращення соціального захисту малозабезпечених сімей з липня 2012 року підвищено розмір прожиткового мінімуму для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003р. №250 „Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям".
З 01.07.2012 року рівень забезпечення прожиткового мінімуму (гарантований мінімум) у відсотковому співвідношенні до прожиткові мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення становить: для дітей - 75 відсотків; для осіб, які втратили працездатність, та інвалідів -   100 відсотків відповідно до прожиткового мінімуму.
Крім цього 22 травня Верховною Радою України схвалено Закон України «Про внесення змін до статті 5 Закону України «Про психічну допомогу», та 28 травня 2012 року затверджено постанову Кабінету Міністрів України №477 про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 2 серпня 2000р. №1192, «Про надання щомісячної грошової допомоги малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним», яким передбачено підвищення розміру допомоги особі, яка здійснює догляд за інвалідом І-ІІ групи внаслідок психічного розладу з 10 відсотків прожиткового мінімуму до рівня мінімальної заробітної плати.  
Право на отримання цієї допомоги матимуть особи, які разом проживають з інвалідом І-ІІ групи внаслідок психічного розладу і здійснюють догляд за ними, доходи яких не перевищують трьох прожиткових мінімумів, встановлених для кожного члена сім’ї.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Свалявської райдержадміністрації О.О.Соломко

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com