Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 13 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Звіт
про роботу Громадської ради при Свалявській районній державній адміністрації за 2011 рік


З метою здійснення координаційних заходів, пов’язаних із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність органів виконавчої влади, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості в діяльності цих органів   17 лютого 2011 року на установчих зборах ініціативної групи по формуванню Громадської ради був утворений склад Громадської ради при Свалявській райдержадміністрації, який затверджений розпорядження голови районної державної адміністрації від 18.02.2011 № 73.
У своїй діяльності громадська рада керується Конституцією та законами України, указами Президента України і постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, а також Положенням про громадську раду, затвердженим розпорядженням голови райдержадміністрації.
Основними завданнями громадської ради є:
створення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами;
здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади;
забезпечення врахування громадської думки у процесі підготовки та організації виконання рішень центральних і місцевих органів виконавчої влади.
Протягом 2011 року проведено 4 засідання. Порядок денний формувався з урахуванням пропозицій керівників громадських організацій та профспілок. З метою оперативного вирішення питань, які розглядалися на засіданнях громадської ради, завжди запрошувались керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, які мали відношення до цих питань.
Питання, що розглядалися на засіданнях були:
1. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 2011 рік.
2. Про хід виконання програми зайнятості населення району на 2011 рік.
3. Про заходи щодо благоустрою і поліпшення санітарного стану на території району.
4. Про заходи щодо забезпечення прав і законних інтересів дитини.
5. Про спільні заходи органів виконавчої влади, організацій політичних партій та громадських організацій з вшанування громадян, які пережили Чорнобильську трагедію, Ветеранів Великої Вітчизняної війни.
6. Про підготовку та відзначення в Свалявському районі Дня Державного Прапора та Дня незалежності України, Дня виводу радянських військ з Афганістану, Дня Перемоги,
7. Про основні положення Проекту Закону України „Про внесення змін до Конституції України”.
8. Про просвітницьку роботу лідерів громадських організацій у розширенні сфери застосування української мови, виховання шанобливого ставлення до неї серед різних верств і категорій населення.
Членами Ради аналізувались найбільш важливі проекти розпоряджень райдержадміністрації, вносились пропозиції, зауваження. Члени Ради приймали участь в засіданнях колегії райдержадміністрації.
Завдяки співпраці районної державної адміністрації з громадськістю, виваженим та конструктивним діям органів виконавчої влади у вирішенні економічних та соціальних питань всі вказані заходи стабілізовували суспільно-політичну ситуацію в районі, яка і на сьогоднішній день залишається стабільною.

Голова Громадської ради       М.П. Немеш

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com